İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yükselen Balık Burcu

Yükselen burcumuz; kendimizi başkalarına sunma şeklimizi, hayata karşı takındığımız tavır ve tutumlarımızı gösterir. Ayrıca, hayatımızı anlamlı kılmak için ihtiyaç duyduğumuz ve yaşamamız gereken deneyimler hakkında da bilgi verir.

Doğum Haritası Yönetici Gezegeni: Neptün ve Jüpiter

Yükselen burcu Balık olan kişiler, genellikle oldukça hassas ve çevrelerindeki görünmeyen etkileri hissetme yeteneğine sahip kişilerdir.

Bu kişiler, kendilerini dünyaya nasıl yansıtacaklarını bilmekte zorlanırlar. Tutarlı bir kimlik yansıtma gerekliliği, yükselen Balıkların değişken ve anlaşılması zor niteliklerinden dolayı zorlayıcıdır. Onlar, bulundukları çevreyle birleşmek, ardından bu sınırları aşmak isterler.

Kendilerini şu soruyu sorarken bulabilirler: “Kendim değişime bu kadar açıkken, dışarıya nasıl net bir kimlik yansıtabilirim?” Bu nedenle, hayatta ne yapmak istediklerini bilmekte zorlanabilirler. Kendileri gerçekten mutlu olmasa bile, çevrelerindeki en baskın kişinin veya etkenin önerdiği şeyi yapabilirler. Çevrelerinden çok kolay etkilenirler. Yönlendirilmeye ihtiyaçları olduğunu hissedebilir, bu sebeple kendileri karar almaktansa, başkalarının onlar için kararlar almasına izin verirler.

Yükselen Balıkların sahip oldukları duyarlılık aslında hem onların armağanı hem de zorluklarıdır. İçlerinden geçen hisleri ve duyguları olduğu gibi tanımayı ve sonra da onları ifade edebilecekleri bir yol bulmayı öğrenmeleri gereklidir. Güneş’in doğum haritalarında hangi burçta ve evde konumlandığı, bunu nasıl yapabileceklerine dair birçok ipucu verecektir. Daha büyük resmi görebilmek için, Güneş’in konumunun yanı sıra, Ay burcunu da incelemeleri faydalı olacaktır.

Değişkenlik

Yükseleni Balık olan kişiler, kendilerini bir bukalemun gibi hissedebilirler çünkü çevrelerindekilere uyum sağlamak için kişiliklerini değiştirebilirler. Kimsenin, gerçekte kim olduklarını bilmediklerini düşünebilirler çünkü yansıttıkları imaj sürekli değişmektedir. Kendilerini, birlikte oldukları insanların kişiliklerini üstlenirken bulabilirler. Bu özellikleri, eğer oyuncuysalar harika olacaktır ama değillerse, gerçek hayatla başa çıkmayı biraz sorunlu hale getirebilir.

İç huzuru bulabilmeleri için, kendi kimliklerini keşfetmeleri ve bunu geliştirmek için çabalamaları önemlidir. Bu nedenle, başkalarına uyum sağlama ile kendilerini ortaya koyma arasında hassas bir denge kurmaları gereklidir. Bu ikilem, bireysel benliklerinden daha büyük bir şeyin parçası oldukları bilincini geliştirerek çözülecektir. Kendilerini daha büyük bir bütüne bağlı olarak gördüklerinde, içlerindeki gücü bulacaklardır. Bu zor gibi görünebilir, ancak yükselen Balık burcunun görevidir.

Hayat yolculukları, onlara hayatta görünenden daha fazlası olduğunu hatırlatacaktır. Yaratıcılık, maneviyat veya yardım ve hizmet yoluyla, yaşamlarına anlam katacak daha yüksek bir gerçeği bulabilirler. Güneş’in doğum haritalarındaki yerleşimi, onlara bunun nasıl gerçekleşebileceğine dair birçok ipucu verecektir.

Yüksek Hassasiyet

Yükselen Balıklar, güçlü bir hayal gücü ile oldukça yaratıcı olabilirler. Sinema, fotoğraf, drama, dans, müzik ya da her türlü sanata yoğun ilgi duyabilirler. Ya da geliştirmeleri gereken, doğuştan gelen yaratıcı yetenekleri olabilir. Bu yetenekleri geliştirmek, onlara duygusal anlamda büyük fayda sağlayacak ve dünyada yollarını bulmalarına yardımcı olacaktır.

Ayrıca, hayatın spiritüel yönlerine dair büyük bir farkındalığa da sahip olabilirler. Bu kişiler, güçlü bir maneviyat duygusuna sahiplerdir. Meditasyon, tefekkür veya dua yoluyla anlam bulurlar. Özellikle sezgileri oldukça kuvvetli olabilir, hatta psişik olabilirler. Bazıları, başka boyutlarla bağlantı kurabilir ve insanların yaşamlarına ruhsal bilgiler getirebilir.

Merhametli

Yükselen Balıklar, başkalarına karşı güçlü bir şefkat ve merhamet duyabilirler. Bu nedenle, hayatlarını başkalarına yardım veya hizmet etmeye adamalıdırlar. Hasta veya yardıma muhtaç insanlarla çalışmakla ilgilenebilirler veya bir tür terapi veya danışmanlık işine de çekilebilirler.

Ancak, ne zaman kendilerinden vereceklerini ve ne zaman duracaklarını öğrenmeleri elzemdir. Kendi iyilikleri için, uygun sınırları belirlemeleri ve bunu korumaları gerekir. Bu onlar için oldukça zorlayıcı olabilir çünkü Balık burcu doğası gereği sınırları belirgin olmayan bir burçtur.

Yükselen Balıklar, fazlasıyla vericidir, ancak aşırıya kaçmamayı öğrenmeleri gerekir. Karşılıksız ve koşulsuz verici olmak takdir edilecek bir özelliktir, ama kendini tamamen vermek değil. Eğer sınırlarını korumakta başarısız olurlarsa, başkalarının onlardan faydalanmaları için açık kapı bırakmış olurlar.

Kaçma Dürtüsü

Bazı yükselen Balık burçları, hayatın gerçekleriyle baş etmekte zorlanabilirler. Bu durumda, kurban psikolojisine girebilir veya kendilerini “kurtarılması gereken” biri gibi görebilirler. Bilinçaltlarında, durumlarla başa çıkamayacak kadar savunmasız biri olduklarına inanabilirler. Hayatın gerçekleriyle yüzleşmekten kaçınabilirler ve bunu hayatla başa çıkmak için bir yol olarak kullanabilirler. Uyuşturucu, alkol, hastalık veya psikolojik rahatsızlıklar, bu kaçış yöntemlerinden biri olabilecektir.

Bir başka kaçış yöntemi olarak, akışta kalmayı da benimseyebilirler. Yani dış olayların, yaşamlarını kontrol etmesine izin vererek bireysel özgürlüklerinden vazgeçebilirler. Bu yöntem, kendi hayat yolculuklarının sorumluluğunu üstlenmelerini engelleyecektir. Eğer ki ego sınırları belirgin değilse, duygusal aşırılıklar ve bağımlılıklar hayatlarını ele geçirebilir ve her türlü psikolojik rahatsızlığa yol açabilir.

Diğer insanlar, genellikle yükselen Balıklara ihtiyaç duydukları rasyonelliği, mantığı ve sağduyuyu sağlayabilir. Bu nedenle, herhangi bir durumda akıllı, mantıklı ve objektif bir değerlendirme yapabilen, analitik düşünebilen partnerlerle çok uyumlu olacaklardır.

Hayat Amacı

Balık yükselene sahip kişilerin bu hayattaki görevi, sahip oldukları yüksek merhameti, yaratıcılık ve duyarlılığı sürekli kaçma dürtüleriyle dengelemek olacaktır. Yükselen Balıklar, başkalarıyla birleşerek kendi benliklerinden ve hayatın gerçeklerinden kaçmayı isterler. Bu, geleceği olmayan romantik bir ideal, bir hayal veya nihilist bir yaklaşım olur.

Onların bu hayattaki mücadelesi, sahip oldukları birçok yeteneği nasıl tezahür ettireceklerini bulmak ve aynı zamanda hayata gerçekçi bir şekilde tutunmak olacaktır. Bu kişiler, fiziksel bir hayat yaşayan ruhsal bir varlıktır. Ve onların görevi, bundan en iyi şekilde yararlanmaktır.


Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog