İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aslan Burcu Erkeği

(23 Temmuz – 22 Ağustos)

Kalabalıklar arasında Aslan burcu erkeğini fark etmemek neredeyse imkansızdır. Yüksek sesli kükreyen sesiyle, özgüvenli bir şekilde etrafına insanları toplamış bir şeyler anlatan adam büyük ihtimalle Aslan burcudur. Bu adam sıcakkanlı, coşkulu, girişken, gururlu ve cömerttir. Güçlü görünmesini sağlayan bir aurası vardır. Asil, onurlu ve korkusuzdur.

Aslan burcu erkeği doğuştan liderdir ve çekiciliği ile insanları etrafına çok kolay bir şekilde toplar. Güneş tarafından yönetilen Aslan erkeği dışa dönük, kendine güvenen ve enerjik bir erkektir. Sabit burçlardan olan bu adam hırslıdır ve kafasına bir hedef koyduğunda, onu başarmakta kararlıdır. Bir şeye bir kez heves etti mi, yapabileceklerinin sınırı yoktur. Yaratıcı enerjisi ile bir çok fikri hayata geçirebilir. Ayrıca inanılmaz derecede sadıktır.

Sabit bir burç olmasının olumsuz yanlarından biri de, belirli konulardaki fikirleri hakkında aşırı derecede inatçı olabilmesidir. Bu adam bir konuda kararını verdikten sonra kararını değiştirmek zordur. Ayrıca her zaman haklı olduğundan da emin olduğu için, hikayeyi sizin açınızdan dinleyeceğinin garantisi bile yoktur. Bir konuda onun düşüncesinin yanlış olduğunu söylemekte ısrar ederseniz, pençelerini çıkarıp yelelerini kabartabilir. Aslan öfkesini uyandırmak istemiyorsanız, onun açık bir şekilde hatalı olduğunu söylemek yerine, egosunu hafifçe okşayarak konuşmayı deneyin. Vahşi bir aslanı evcilleştirmeye çalışırken, hafif dokunuşlar ve pohpohlamak çok daha iyi işe yarar. Meşhur Aslan öfkesi ortaya çıkarsa, çok da aldırmayın – tüm bu kükremenin altında, aslında sadece büyük bir kedi olduğunu unutmayın. Kükremesi ısırığından çok daha kötüdür.

Kendine güvenen ve her zaman kendinden emin görünen Aslan burcu erkeği, bazen onu gerçekten tanımayanlar tarafından kibirli olarak algılanır. Ama unutmayın ki bu erkek gerçekten iyi kalpli, merhametli ve insanların iyiliğini düşünen biridir. “Küstahça” veya “kendini beğenmiş” görünen davranışlarında, aslında tamamen sizin iyiliğinizi düşünen bir dürtü vardır.

Aslan burcu erkeği için, tüm dünya bir sahnedir ve o, her sahnede başrol oynamaktadır. İlgi odağı olmaya kesinlikle bayılır. Doğuştan gelen drama yeteneği ve yaratıcılığı, genellikle sanat, tiyatro, oyunculuk, yazarlık veya moda sektöründe başarılı olmasını sağlar.

Aslan burçlarının saçları genellikle bir şekilde dikkat çekici olacaktır. Unutmayın ki bu burç aslan tarafından sembolize edilir. Aslan yelesi gibi parlak altın renkli, gür ve kabarık saçlı bir çok Aslan erkeği görmeniz mümkündür. Bu özellik yükseleni Aslan olan kişilerde daha da belirgindir.

Aslan Erkeği ve Aşk

Aslan burçları, tüm insani duyguları uç noktalarda yaşar. Bu, aşk söz konusu olduğunda da böyledir. Aşk, Aslan erkeği için dünyayı sarsan, olağanüstü, muhteşem ve dramatik bir duygudur.

Bu erkek sık sık ve derinden aşık olur. Her aşık olduğunda, bunun son ve tek gerçek aşk olduğuna ve önceki aşklarının hata olduğuna kendini inandırır. Sevecek birini bulduğunda, gözü kara bir şekilde aşka atlar, kalbini sevdiğinin ellerine bırakır. Aslan burcu erkeği hiçbir şeyi yarım yapmaz. Aşık olduğunda da, tüm kalbiyle, her şeyiyle aşık olur. Bu üstün cesaret, birçok insanın Aslan burcunda hayran olduğu özelliktir.

Aslan Erkeği ve Seks

Aslan burcu için zevk, hayatın temel ilkesidir ve zevksiz bir hayat, onun için hayat değildir. Yatak odasında zevk almak ve vermek için, tüm aklını ve iradesini kullanan, cömert ve tutkulu bir partnerdir. Aslan erkeği oldukça ateşli bir aşıktır. Sekste her şeyi denemeye hazırdır. Ayrıca eğlenceli tarafını, cinsel hayatına da yansıtır – yatakta arada muziplik yapmak ve şakalaşmak da ister. Aslan erkeği krallığını kendisi yönetmeyi sever, ancak sekste partnerinin de kontrolü ele geçirmesine izin vermeye fazlasıyla açıktır.

Zeki ve kendinden emin, güçlü kadınlar onu tahrik eder. Genellikle zıt burçlar arasındaki cinsel uyum en yüksek seviyede olduğu için, özellikle zıt burçları olan Kova ile cinsel hayatları oldukça ateşli olacaktır.

Aslan Erkeği ve İlişki

Oz Büyücüsü’ndeki aslan, bir kalp arayışındaydı. Bu, Aslan burcu erkeğinin aradığı şeyi yansıtır – avını paylaşacak bir partner, onu tamamlayacak bir kalp. İlişkide son derece sadık, tamamen partnerine bağlı ve şiddetle korumacıdır. Her ne kadar sert görünse de, Aslan erkeği sağlam bir ilişki içindeyken, partnerine karşı şakacı ve yaramaz olduğunda, neredeyse yavru kedi gibi olabilir.

O harika bir romantik aşıktır. Aslan burcunun, ateş burçlarından olması şaşırtıcı değildir. Aslan erkeği ile ilgili her şey aşırı sıcaktır. Kendine olan güveni seksi, jestleri cesur ve gösterişli, çekiciliği karşı konulamazdır. İnsanlar onun bu özelliklerini sever ve hem arkadaş hem de sevgili olarak Aslan erkeği çok aranan biridir. Hayatındaki diğer her şeyde olduğu gibi, ilişkisinde de sıkıntıya ve monotonluğa yer yoktur. Bu yüzden ilişkiyi eğlenceli ve canlı tutmak için her şeyi yapacaktır. Bu adam oyunlar oynamayı gerçekten sever, bu sebeple partnerinin de ilişkiyi aşk oyunları ile canlı tutması gerekecektir.

Aslan burcu erkeği, ilişki yaşayacağı kişinin, onun prestijine layık olmasını isteyecektir. Bu erkek için ideal partnerin güçlü, kendine güvenen, cömert, zeki, dikkat çeken ve asil biri olması gerekir. Bu bakımdan, genelde Yay, KoçİkizlerTerazi ve Kova ile uyumlu olarak kabul edilir. Ayrıca bkz. burç uyumu.

Aslan Erkeği ve Arkadaşlık

Dışa dönük ve girişken Aslan erkeği bir çok arkadaşa sahiptir ve her zaman eğlenmesini bilir. Arkadaşlarına her zaman fikir ve tavsiye vermeye isteklidir. Bazen tavsiyeleri çok iddialı görünebilir ve biraz sert bir dille söyleyebilir ancak tamamen iyi niyetle söylediğini bilirsiniz.

Aslan erkeği cömert, cana yakın ve eli açık bir arkadaştır. Bu cömertlik, arkadaşlarını lüks bir şekilde şımartmaya kadar gidebilir, bu sebeple fazla verici olmak konusunda zaman zaman kendini dizginlemesi gerekebilir. Aslan erkeği genellikle affedicidir, kin tutmaz. Arkadaşları onun gururunu derin bir şekilde incitmediği sürece, yapılan hataları çok kolay affeder. Ama eğer gururu incinirse, geri dönüşü olmayacak şekilde o kişiyle arkadaşlığını kesecektir.

Aslan Erkeği ve Kariyer

Aslan erkeğinin doğal özgüveni, onu doğuştan lider yapar. Çevresindeki insanları organize etme ve motive etme konusunda benzersiz bir yeteneğe sahiptir. İşleri karmaşıklaştırmayan biridir. Gruplar arasında, insanlarla birlikte çalışmaktan oldukça mutludur ve genellikle ekibine motivasyon ve itici güç sağlayan kilit bir oyuncu olacaktır. Hiçbir kariyer, bu adamının yeteneklerinin ötesinde değildir ve istediği her şey olabilir. Ancak, doğuştan sahip olduğu genel özellikler düşünüldüğünde, sosyal hizmetler, etkinlik organizasyonları, politika, spor, satış ve moda sektörlerindeki kariyerlere yatkındır.

Genellikle dramatik ve her zaman dışa dönük olan Aslan erkeği, sahne ışığı altında olmaya bayılır. Bu sebeple sahnede olacağı her türlü iş, onun için idealdir.

Aslan burcu erkeği, iş arkadaşları tarafından saygı duyulmak ister – saygı asla hafife almayacağı bir şeydir. İş yerinde, bu adama bir iş yaptırmak istiyorsanız, onu biraz pohpohlamak ve egosunu okşamak işinizi kolaylaştıracaktır.

Aslan Erkeği ve Para

Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız, hayattaki lüks ve pahalı şeylerden bahsedin – lüks arabalar, malikaneler ve pahalı saatler her zaman ilgisini çeker. Zor günler için para biriktirmek her zaman bu adamın ilk önceliği olmayabilir. Ona göre para, biriktirmek için değil, harcamak içindir. Tabi yine de, aklının bir köşesinde para konusunda endişelendiği zamanlar olacaktır.

Para biriktirmek, her zaman Aslan erkeğinin ilk önceliği olmadığından, dünyasını süsleyen şeyler konusunda savurgan olabilecektir. Ev dekorasyonunda ve gardırobunda, satın alabileceği en iyi şeylerin olmasını bekleyebilirsiniz.

Aslan burcunun doğal evi 5. evdir ve bu evin yönettiği konulardan biri de kumar ve oyunlardır. Bu sebeple kumar oyunlarına zaafı olabilir.

Aslan Erkeği ve Sağlık

Zodyağın 5. burcu olan Aslan burcunun insan vücudunda yönettiği yerler kalp ve omurgadır. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu nedenle, Aslan burçları kalp ve omurga rahatsızlıklarına eğilimli olabilirler. Aslan erkeği aşırı enerjik ve aktif olabileceği için, yapması gerekenden fazla fiziksel aktivitede bulunursa, sırt ağrısı veya omurga yaralanmaları yaşayabilir. Ayrıca Aslan erkeği yağ bakımından zengin besinleri sever. Bu sebeple kolesterolünü kontrol etmekte ve sağlıklı bir diyet sürdürmekte zorlanabilir. Kalp rahatsızlıkları konusunda dikkatli olmalıdır.

İlginç bir şekilde, aktif zamanlarında ne kadar hareketliyse, dinlendiği zamanlarda da o kadar fazla dinlenir. Tembellik zamanlarında, bir kedi veya aslan gibi uzun uzun yatıp uyuyabilir.

Aslan Burcu

Aslan Burcu Kadını


Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog