İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İkizler Burcu Erkeği

(21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler burcu erkeği tam anlamıyla iletişim ustasıdır. Laf cambazı da denebilir belki ama bu adamla edilen sohbet, asla havadan sudan ya da boş konuşma olmayacaktır. Her zaman yeni ve daha fazla bilgi arayışında olan, entelektüel bir adamdır. Kıvrak zekalı, kurnaz, zeki ve değişken olan İkizler erkeği pek çok şey olabilir ama asla sıkıcı değildir.

İkizler tarafından sembolize edilen İkizler erkeği, herhangi bir konunun her iki tarafını da görebilir. En sıradan konudan, en tartışmalı olana kadar her konuda son derece dengeli bir görüşe sahiptir. Örneğin, size meditasyonun faydalarını sıralarken birden durup “öte yandan, meditasyon çok da gereksiz” diye devam ettiğini duyabilirsiniz. Herhangi bir durumun artılarını ve eksilerini tartmak, sahip olduğu harika bir yetenektir.

Ancak bu iki taraflı bakış açısı, İkizler erkeğinin karar vermekte genellikle zorlandığı anlamına da gelir. Ruh hali çok kolay değişebilir. Ayrıca, bu değişkenlik onun son derece esnek olduğu ve kendini hayatın akışına bırakmaktan memnun olduğu anlamına gelir. Sürekli değişen dünyaya hızlı bir şekilde adapte olabilir ve önüne çıkan zorlukları sakinlikle ve pozitif bir şekilde kabul eder.

İkizler erkeği elinden her iş gelen, projeden projeye atlayan ve bir çok hobi ile ilgilenen, çok yönlü bir erkektir. Bahçe işleri, kitap okumak, roket bilimi, telepati, tarih, futbol gibi çeşitli pek çok ilgi alanı olabilir. Her zaman meraklı olan İkizler erkeği her konuyla ilgilenebilir. Problem çözmeyi sever ve zorluklara bir oyun gibi yaklaşır. Zorlu durumlardan kurtulmak için, soğukkanlılıkla mantığını kullanır.

Merkür tarafından yönetilen İkizler erkeği entelektüeldir, çevik bir zihne sahiptir, görüşleri orijinal ve sıra dışıdır. Kolayca sıkılan İkizler erkeği, zihnini sürekli aktif tutmak ve eğlenmek için sürekli değişime, harekete ve iletişime ihtiyaç duyar. Sosyal ve dışa dönük bir burç olan İkizler, çeşitli konularda fikirlerini ve görüşlerini aktarabileceği sosyal ortamlarda kendini en iyi hisseder. İkizler erkekleri ilginç ve farklı olan insanlarla arkadaşlık etmeyi severler. Etkileyici ve cana yakın tavırlarıyla arkadaşları arasında oldukça popülerdir.

İkizler Erkeği ve Aşk

Büyüleyici, çapkın ve karşı konulamaz olan İkizler erkeği, aşk konusunda inanılmaz derecede yüksek standartlara sahip olabilir. Ayrıca derinlerde yatan duygularını gizlemek için tahmin edilemez şekilde davranabilir veya bir sis perdesi ardına saklanabilir. Çünkü derinlerde yatan ve aşık olduğu zaman açığa çıkan büyük tutkuları ve duyguları konusunda kendini rahat hissetmez. Bu nedenle kolay kolay ya da sık sık aşık olmaz.

Onu en çok duygular değil düşünceler etkiler, bu yüzden onu etkilemek istiyorsanız fikirleri hakkında konuşturun. Fikir alışverişi yapabileceği, bilgiyi paylaşabileceği insanlardan etkilenir. Cesur ve romantik jestler yapan, eğlenceli ve çapkın bir aşıktır. Yine de onun davranışlarına bir anlam vermek için çok da kafa yormayın, çünkü İkizler burcu için aşkta oyunlar oynamak normaldir. Aşk, İkizler erkeği için bazen başlı başına bir oyundur.

İkizler Erkeği ve Seks

Yatak odasında oyunlar oynamayı seven İkizler erkeği için seks, bir maceradır. Seks oyuncakları ve yeni pozisyonlar denemek isteyecektir. Maceracı İkizler erkeği, çeşitlilikten ve sürekli uyarılmaktan hoşlanır, bu da yatak odasında partnerini sürekli şaşırtacağı ve her zaman tatmin edeceği anlamına gelir. Çoğu zaman, partnerinin tatmin duygusunu kendininkinin önüne koyar ve bu bencil olmayan özelliği onu ideal bir partner yapar.

Akıl oyunları, hazır cevaplılık, cinsel şakalaşmalar – tüm bunlar onu saten iç çamaşırları veya mum ışığından daha fazla tahrik edecektir. Diğer hava grubu burçları gibi, İkizler erkeğinin de libidosuna giden yol zihninden geçer. Sapyoseksüeldir ve sahip olduğu tüm bilgileri, partnerini yatakta tatmin etmek için kullanacaktır. Ayrıca cömert bir aşıktır ve nadiren sahiplenici veya kıskançtır.

İkizler Erkeği ve İlişki

İkizler erkeği tartışmalarda objektif konuşmaları ve akıl yürütmeleriyle, partnerini sık sık çileden çıkarabilir. Soğuk ve duygusuz değillerdir; sadece her konuda mantıklı olmaya çalışırlar. Neyse ki düşüncelerini doğru şekilde ifade edebilme ve partnerini de dinleyebilme konusunda çok iyi oldukları için, tartışmalar büyük kavgalara dönüşmeyecektir.

İkizler burcu insanının hayatında “rutin” kelimesinin yeri yoktur, bu nedenle bir İkizler ile olan ilişkideki en büyük tehdit can sıkıntısıdır. Partnerinin onun zihin jimnastiğine ayak uydurabilmesi gerekecektir, aksi taktirde partnerine olan ilgisi kaybolabilir. İkizler burcu erkeği için mükemmel partner pratik, eğlenceli, entelektüel ve onun çılgın fantezilerine ayak uydurabilen biri olacaktır. Aynı zamanda partneri son derece zeki ve İkizler’in özgürlük ihtiyacına saygı duyabilecek kadar ona güvenen biri olmalıdır.

Bu beyefendi çapkındır ve flört etmenin ve yeni ilişkiler kurmanın romantizminden hoşlanır. Tek bir partnerle birlikte olmayı zor bulsa da, aradığı o “özel” kişiyi bulduğunda, kendisini tamamen ilişkiye adayacaktır. Genel olarak en uyumlu olduğu burçlar Terazi, KovaYayAslan ve Koç olarak kabul edilir. Ayrıca bkz. burç uyumu.

İkizler Erkeği ve Arkadaşlık

İkizler erkekleri arkadaşlıklara değer verir ve her zaman arkadaşlarıyla paylaşacak yeni fikirleri veya ilginç düşünceleri vardır. Entelektüel, zeki, eğlenceli ve asla sıkıcı olmayan bu adam, çoğu insana kendini sevdirmeyi başarır. İkizler burcu erkeğinin doğuştan gelen cazibesi onu oldukça popüler yapar ve eğlenceli karakteri sayesinde partilerin aranan ismi olacaktır. Arkadaşları tavsiye almak için sık sık iyi bir dinleyici olan ve sağlam bir muhakeme yeteneğine sahip olan bu adama danışacaktır.

Genellikle yeni arkadaşlar edinmekte zorluk çekmeyecektir. Duygularını kontrol edebilmesine rağmen, zaman zaman içindeki huzursuz “ikizler” ile çatışma halindedir ve bu da onun bir gün aşırı girişkenken ertesi gün çok çekingen olmasına neden olabilir.

İkizler Erkeği ve Kariyer

Etkili iletişim becerileri, kendine güvenen doğası ve mantıklı zihniyle İkizler erkeği satış, ticaret, danışmanlık, hukuk, gazetecilik veya her türlü medya sektöründe başarılı pozisyonlarda çalışabilir. Oyunculuk, yazarlık, haber spikeri, halkla ilişkiler, araştırmacı, pazarlamacı, tercüman ve seyahat yazarlığı – diğer olası kariyer seçenekleridir.

Sabah 9 – akşam 5, her günü aynı olan, operasyonel ve tekdüze işler İkizler burcuna göre değildir. Durağan bir işte sıkılır, sürekli yeni projelere ve tecrübelere ihtiyaç duyacaktır.

Ayrıca karizmatik kişiliği, laf cambazlığı yapabilmesi ve ilgi odağı olmayı sevmesinden dolayı, mükemmel bir politikacı da olabilir.

İkizler Erkeği ve Para

İkizler burcu erkeği mali durumunu yakından takip eder ve düzenli olarak bütçesinin dengede olmasını kontrol eder. Hesabında, yazdığı bir çeki karşılayacak yeterli para olmaması ender rastlanan bir durumdur. Her zaman kazandıklarıyla harcadıklarının farkında olacaktır. Portföyü duygularına değil mantığına dayalı olacak, bu nedenle esas olarak istikrarlı ve uzun vadeli getirisi olan yatırımlardan oluşacaktır.

İkizler Erkeği ve Sağlık

Zodyağın 3. burcu olan İkizler burcunun insan vücudunda yönettiği yerler eller, kollar ve akciğerlerdir. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu nedenle, İkizler burçlarının özellikle akciğerleri çoğu burçtan daha hassas olabilir. Akciğer problemleri, bronşit ve astım gibi rahatsızlıklara eğilimli olabilirler. Bu hassasiyetten dolayı, genellikle onu sigara içerken veya fazla tozlu ortamlarda çalışırken görmezsiniz.

Merkür yönetimindeki İkizler burcu insanlarının zihinleri sürekli çalıştığı için biraz gergin olabilirler. Bu nedenle zaman zaman zihinlerini dinlendirmek iyi gelecektir. Aktif ve hareketli olan bu adam, dış görünüşüyle ilgilenir. Geniş omuzlara, kaslı kollara ve fit bir görünüme sahip olmaya dikkat edecektir.

İkizler Burcu

İkizler Burcu Kadını


Calendar vector created by pikisuperstar – www.freepik.com

Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog