İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kova Burcu Erkeği

(20 Ocak-18 Şubat)

Bir kere en başından şunu söyleyelim – Kova burcu erkeği kimsenin su taşıyıcısı değildir, böyle olduğunu varsaymak hata olur. Özgür ve bağımsız olan bu adam, dünyayı tüm insanlık için daha iyi bir yer haline getirmeye niyetlidir. Kendini yalnızca bir kişinin dünyasına adayacak bir adam değildir, tüm insanlığı düşünür. Bu görkemli yaklaşım, onunla ilk tanıştığınızda size biraz fazla gelebilir. Yeni fikirler ve düşünceler söz konusu olduğunda, Kova burcu gerçekten bir dahidir. Geleceğe bakıp, işleri daha iyi hale getirebileceğini bilen biri varsa, bu Kova burcu erkeğidir.

Kova burcu erkeği aynı zamanda yaratıcı ve orijinaldir. Dünyayı, ya da en azından dünyadaki kendi alanını, değiştirmeyi amaçlayan, şaşırtıcı ve yaratıcı çözümler üretir. Tipik bir Kova erkeği entelektüel, hümanist, vizyon sahibi ve sıra dışıdır. Genellikle biraz da bilim insanı çılgınlığına sahip olduğu söylenebilir. Eğer onun eksantrik alışkanlıklarına hazırlıklıysanız, zamanla alışacaksınız ve yakında kendinizi onun sosyal deneylerine yardım ederken bulacaksınız.

Kova burcu erkeğini avucunuzun içine alamazsınız – özgürlüğüne her şeyden çok değer verir. Özgürlük onun için yaşam demektir, kendini özgür hissetmiyorsa ölü gibi hissedecektir. Gardırobundan kariyer seçimine ve yaşam tarzına kadar, bu adamla ilgili hiçbir şey konformist değildir. Toplum kurallarına, geleneklere, göreneklere, normlara uymaz. Bazen inatçı ve dik kafalı olan Kova erkeği, sabit bir burçtur ve başladığı her işin sonunu getirir.

Seyahat etmeyi seven bir Kova erkeğinden bahsedecek olursak, tercihi alışılmadık, egzotik ve klasik yolun dışındaki lokasyonlara gitmek olacaktır, sıradan Avrupa turları veya herkesin çok sevdiği gemi seyahatleri değil. O, kelimenin tam anlamıyla bir öncüdür, takipçi değil. Bununla birlikte, tüm Kovalar seyahati sever diyemeyiz, ancak hepsinin de sohbetleri alışılmadık ve yaratıcıdır. Dünya ile ilgili o kadar fazla bilgi sahibidir ki, hiç farkında olmadığınız şeyler hakkında ufkunuzu genişletecektir.

Popüler ve girişken oldukları için, bazı Kova burcu erkekleri herkesi tanır gibi görünür. Ancak bu, herkesin onu anladığı anlamına gelmez. Duyguları genellikle gizlidir ve tepkileri karmaşıktır. Onun kışkırtıcı soruları ve anlaşılamaz davranışları, sizin insanlar ve bir şeyler hakkında gerçekten ne düşündüğünüzü veya ne hissettiğinizi öğrenmek için bir keşif oyununun parçasıdır aslında. Çevresindeki insanları analiz edebilmek için akıl oyunları oynar. Siz de bu oyuna katılın ve eğlenmeye bakın.

Kova Erkeği ve Aşk

Kova burcu erkeği için aşk, diğer her şey gibi, kaygısız ve rahat bir oyundur. İlişkilere şakacı bir şekilde yaklaşacak, flört eden çekiciliğini küçük ve ayarlı dozlarda açığa çıkaracaktır.

Bir Kova burcunun “seni seviyorum” dediğini sık sık duymazsınız, en azından geleneksel şekilde veya uygun zamanda. Konformist olmayan doğası, kendini olağan, geleneksel şekilde ifade etmesine izin vermeyecektir. Çiçekler, çikolatalar, akşam yemeği ve sinema – bu tarz klasik flört buluşmaları ona göre değildir. Bunun yerine, tarihi bir mekana sürpriz gezilere, adınıza yıldız satın almasına veya bir kanser araştırma merkezine sizin adınızı vermesine hazırlıklı olun. Kova erkeği böyle bir adamdır. Derinden ve içtenlikle sever ve sevdiği insan için düşünmeden canını verir. Sadece bütün bu sıradanlaşmış, sevgililer günü hediyelerine veya klasik sevgi gösterilerine gerçekten inanmaz. Daha utangaç ve çekingen olan Kova erkekleri hediye verme konusunda o kadar görkemli olmasa da, yine de hediyeleri alışılmadık ve bir şekilde benzersiz olacaktır.

Kova Erkeği ve Seks

Hava burçlarından olan Kova’nın libidosunun yolu zihninden geçer. Seksi, küçük akıl oyunlarıyla onu heyecanlandırın, büyüleyin ve daha sonra yatakta nasıl tutkulu olduğunu görün. Deneysel ve cüretkar olan Kova burcu erkekleri genellikle seksi ilk öneren taraf olacaktır. Yatak odasında, ya da daha sıklıkla dışında, hiçbir şey onun için fazla kışkırtıcı ya da zorlayıcı değildir. Daha sessiz ve çekingen olan Kova erkekleri bile, bir kez size olan güvenini kazandıktan sonra, cinsel hayatta sizi her fırsatta şaşırtacaktır. Bu tür Kova adamlarıyla yakınlık kurmak zor olabilir, ancak bir kez yaklaştığınızda, peşini bırakmadığınıza sevineceksiniz.

Kova Erkeği ve İlişki

Kova burcu erkeğini kendine bağlamak zor olabilir, ama doğru kadını bulduğunda, rüzgarın onu götürdüğü yere gitmekten vazgeçip bir yere konmaktan mutlu olacaktır. Kova adamı zekaya ilgi duyar, bu yüzden partnerinin, onun dünya ve insanlık için yaptığı büyük tasarımları anlayabilecek biri olması gerekir. İlişkide fazlasıyla değer verdiği bağımsızlığının tehlike altında olmadığından emin olmalıdır; yoksa bir rüzgar gibi esip gider. Özgürlük onun kırmızı çizgisidir. İlişkiye ve partnerine kendini adamışsa, kolay bırakacak biri değildir, ancak ilişkide bir şeylerden hoşnut değilse, bunu açık bir şekilde belli edecektir.

Kova erkeği için en uygun ilişki, karşılıklı özgürlük içeren bir ilişki türüdür. Tabi bu her Kova’nın açık ilişki (her iki tarafın da başkaları ile birlikte olabileceği bir ilişki) istediği anlamına gelmemeli. Kova erkeği sadece kişisel alanının ve hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasını ister. Onun bağımsızlık ihtiyacını destekleyen, akıllı ve kendine güvenen bir partnerle birlikte bir hayatı paylaşmaktan oldukça mutlu olacaktır. Genellikle Terazi, İkizler, Aslan, Yay ve Koç burçları ile uyumlu olarak kabul edilir. Ayrıca bkz. burç uyumu.

Kova Erkeği ve Arkadaşlık

Gerçekten iyi bir insan olan Kova erkeğinin birçok arkadaşı veya tanıdığı vardır, ancak yalnızca gerçekten yakın olanlarından oluşan küçük bir çemberi vardır. Kendine güvenen ve dışa dönük bir karakteri olmasına rağmen, kendisini çevresindekilerden duygusal olarak uzaklaştırma eğilimi vardır ve bu, Kova erkeğini zaman zaman tahmin edilemez ve kafa karıştırıcı bir arkadaş yapar. Bu sağlıklı bir arkadaşlık için olumsuz özellik gibi görünse de, Kova erkeği gerçek arkadaşlığa çok değer veren sadık bir dosttur.

Kova burcunun astrolojik evi 11. evdir ve bu ev arkadaşlarımız ve tanıdıklarımız ile ilişkilendirilir. Çevresinde bu kadar çok insan olmasının sebeplerinden biri de budur. Arkadaşlığa çok değer veren Kova erkeği, son derece sadıktır ve uzun süreli ve kalıcı arkadaşlıkları ile bilinir.

Kova erkeği duygusuz ve mantıklı göründüğü gibi, aynı zamanda iyimser ve romantiktir – ve bu beklenmedik özellik kombinasyonu onu değerli bir arkadaş yapar. Mantıkla hareket eden, ancak oldukça öngörülemez olan Kova erkeği, eldeki tüm seçenekleri rasyonel bir şekilde değerlendirir ama daha sonra hiç beklemediğiniz bir seçim yapabilir. Uranüs tarafından yönetildiği için beklenmedik, tahmin edilemez davranışlar Kova burçları ile özdeşleşmiştir. İlginç özellikleri ile Kova erkeği arkadaşa sahip olmak, geniş arkadaş çevresine sahip olmasından da açıkça görüldüğü gibi, büyük bir şans olacaktır.

Kova Erkeği ve Kariyer

Kova burcu erkeği çelişkili doğasını kontrol altında tutabilir ve çalışanlarına karşı esnek davranabilirse, iyi bir lider olur. Zekası ve mantıklı bakış açısı ile mekanik bilimi, mühendislik, fotoğrafçılık, eğitim, radyo ve televizyon alanındaki meslekler onun için uygundur. Sosyal bilimlerle de ilgilenen ve dünyadaki sorunlarla mücadele etmeye hazır olan bu adam, kendisini siyasi arenada da bulabilir Hayata pozitif bakışı ve insanlığa olan gerçek bağlılığı ile Kova burcu erkeğinin dünya lideri olarak tanınması bir hayli olasıdır.

Kova Erkeği ve Para

Para konusunda, Kova burcu erkeği cüzdanını duygularla değil mantıkla yönetir. Bu da onu akıllı bir yatırımcı, sağlam bir müzakereci ve iş konularında kandırılması son derece zor bir insan yapar. İstikrarlı bir finansal portföy sürdürmesine rağmen, yenilikçi doğası ara sıra iyi planlanmış riskler almasına izin verecektir. Kova burcuna imzalaması için bir sözleşme verin, imzasını atmadan önce tüm baskıyı okuyacağından emin olabilirsiniz. İş hayatında onu kandırmak imkansızdır.

Kova Erkeği ve Sağlık

Kova burcunun insan vücudunda yönettiği bölgeler ayak bilekleri, kaval kemiği ve dolaşım sistemidir. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Özellikle ayak bilekleri dikkat etmeleri gereken yerlerdir. Kovalar, yürürken genellikle nereye gittiklerine bakmadıkları ve sürekli kafalarında başka bir şey düşündükleri için, ayak bileklerini burkma veya kırma olasılıkları yüksektir. Ayrıca Uranüs yönetiminde oldukları için, ani hareket etme eğilimi gösterirler ve bu ani hareketler burkulmalara ve sakatlanmalara sebebiyet verebilecektir. Dolaşım sisteminde de problemlere eğilimleri olabilir. Özellikle kan dolaşımları zayıf olabilir.

Genel olarak sağlıklı ve aktif olan Kova erkeğinin bacaklarıyla ilgili problemlere de eğilimli olduğu bilinmektedir. Sportif faaliyetlere enerjik bir şekilde katılmak eğlenceli olacaktır, ancak dikkatli egzersiz yapmak zorundadır. Belki de zihni harekete geçiren bir aktivite, onun sağlığı için, zorlu bir futbol oyunundan daha uygun olacaktır.

Kova Burcu

Kova Burcu Kadını


Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog