İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akrep Burcu Kadını

(23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep burcu kadını, on iki burcun en seksi ve gizemli olanıdır. Egzotik ve çekicidir. Denizler kadar derin ve ruh haline bağlı olarak sakin veya fırtınalı olabilir. Su grubu burçlarından olan bu kadın, olağanüstü bir şekilde sezgiseldir ve hisleri kuvvetlidir. Akrep kadınları genellikle bir tür derin içgörü sunan herhangi bir ezoterik, okült ya da ruhsal deneyimle yakından ilgili olacaktır. Yaşamın ve doğanın temel güçleriyle uyum içindedir ve insan deneyiminin büyük gelgitleri ve olaylarından oldukça fazla etkilenir.

Akrep kadını asla hafife alınmamalıdır. Kolay veya güçsüz bir kadın değildir. Doğrudan ve keskin bir zekaya sahip olan Akrep kadını, herhangi bir konunun yalnızca temeline odaklanır, gereksiz şeyleri göz ardı eder. Net başlangıçları ve sonları sever, gri alanları değil. Bir Akrep kadını, kesinlikle sağlam ve emin olmak ister. Her şeyi anlamak ister ve aradığı cevapları elde etmek için hangi soruları soracağını çok iyi bilir.

Akrep kadınları sezgisel, kontrol edici ve bazen kendi kendilerine zarar verebilen insanlardır, ancak tüm bunlarda, kişiliklerinin belli bir ölümcül güzelliği vardır. Korkusuz ve inatçıdırlar ve zorluklarla karşılaştıklarında bile, başları dik bir şekilde yola devam ederler. Kendine güvenen, becerikli ve güçlü olan Akrep burcu kadınları başarmaya kararlıdır. Çok çalışırlar ve hedeflerine ulaşmak için her şeyi feda etmeye hazırdırlar. Aynı zamanda karmaşık ve gizlidirler, sırlarını kime söyleyeceklerini dikkatle seçerler.

Akrep Kadını ve Aşk

Aşkta, Akrep kadınları oyunu diğer burçlar kadar iyi oynarlar ve inanılmaz derecede seksidirler. Son derece tutkulu ve şaşırtıcı derecede duygusal olan Akrep kadını, sevgilileri için bilmece gibi olabilir. Çünkü gerçek duyguları ve niyetleri bazen belirsiz, derinlere gizlenmiş ve şüpheli olabilir.

Aşık bir Akrep kadını son derece çekici ve gizemlidir. Güçlü bir bağlılıkla sever ve son derece ihtiraslıdır. Karşısındaki kişiden emin olduktan sonra, aşkı sonsuza dek sürecek, hayatı o kişinin etrafında dönecek ve sonsuza dek sadık kalacaktır. Akrep kadını, partnerini büyük bir tutkuyla sever ve onun için her şeyi yapar. Partnerinin kariyerinde ilerlemesine destek olur ve onun hakkında kötü konuşulmasına asla izin vermez. Sevdiği kişiyi sonuna kadar savunur ve öz güvenini arttıracak şekilde onu över.

Akrep kadını son derece çekicidir, bu yüzden etrafında pervane olan bir sürü kişi olabilir. İlgiden zevk alsa da, flört etmeyi sevgilisine bir hakaret olarak görür. Bu kadının sonsuz sadakati ve bağlılığı, partnerini aldatmayacağı anlamına gelir.

Akrep Kadını ve İlişki

Güçlü Akrep burcu kadınları, ilişkilerinde dizginleri ele almak isteyebilir. Bu durum partnerleri için ilginç bir dinamiğe yol açabilir. Eğer partneri çok uysalsa, bu kadına itaat edecektir ama boyun eğmeyen, baskın biriyse, şiddetli tartışmalara neden olabilir. Akrep kadını her iki durumu da ne ister ne de buna ihtiyaç duyar. Onun istediği, orta çizgide yürüyebilecek bir partnerdir – gerektiğinde ona karşı çıkacak kadar cesur, ancak ara sıra dizginleri ele geçirmesine izin verecek kadar da anlayışlı biri. Akrep burçları genellikle Balık, Yengeç, Oğlak ve Başak burçları ile en uyumlu olarak kabul edilir. Ayrıca bkz. burç uyumu.

Akrep kadınları yüzeysel ilişkilere pek ilgi duymazlar, ilişkilerinde derinlik ve tutku ararlar. Partnerinin hayatını olabildiğince kolaylaştırmak ister. Bu kadın son derece verici, sevgi dolu, tutkulu, şefkatli ve sadıktır. Ama asla bir Akrep burcunu karşınıza almamalısınız – çünkü iğnesi acı verici olabilir!

Akrep Kadını ve Seks

Seks ve cinsellikle ilgili konular 8. evin, yani Akrep burcunun doğal evinin, yönetimindedir. Akrep burçlarının libidolarının, cinsel güçlerinin ve enerjilerinin yüksek olduğu bilinir. Akrep kadınının da seks konusunda önünde eğilmek gerek, tam bir seks tanrıçasıdır! Cinsel dürtüsü ve becerileri bu burcun temel özellikleridir. Akrep kadını, sadece bir bakışıyla bir çok kişiyi tahrik edebilir ve kendine çekebilir. Son derece ateşli ve çekicidir. Yüksek libidoya sahiptir, sekste zevk vermeyi ve almayı sever. Onunla birlikte olmaya cesaret ederseniz, ona ayak uyduracak dayanıklılığa sahip olduğunuzdan emin olun.

Akrep Kadını ve Arkadaşlık

Akrep kadını ya şimdiye kadarki “en iyi” arkadaşınız ya da en kötü düşmanınız olabilir. Akrep kadınları için sadakat önemlidir, ancak kendilerine yapılan bir yanlışı asla unutmazlar. Değerli bir arkadaş olduğunuzu kanıtlarsanız, karşılığında onlar da size sadık bir dost olacaklardır. Onunla bir sırrınızı paylaşırsanız, asla başkalarına yaymayacaktır. Ayrıca bu kadın başkaları hakkında da kötü niyetli dedikodu yapmaz. Arkadaşlarını dikkatle seçer. Bir Akrep kadınının güvendiği sırdaşı olmak genellikle bir onurdur.

Tutku, Akrep burcu kadınlarının tüm hayatını yönetir. Çok büyük bir tutkuyla sevebilir veya nefret edebilir, ancak duygularını nadiren gösterdiğinden, ne düşündüğünü veya hissettiğini bilmek zordur. Kendi sırlarını çok iyi saklar ve gizliliğe önem verdiği için, değer verdiği arkadaşlarının sırlarını da saklayacağına emin olabilirsiniz. Kendine yapılan kötülüğü asla unutmadığı gibi, iyiliği de unutmayacaktır ve her zaman defalarca karşılığını vermek isteyecektir.

Akrep Kadını ve Kariyer

Akrep burcu kadını, istediği hemen hemen her meslekte başarılı olabilir. Dünyada fark yaratacak her işte başarılı olacaktır. Hırsı ve dayanıklılığı, odaklanmaya karar verdiği her işte başarılı olmasını sağlayacaktır. Akrep burcu bir iş ortağına sahip olan biri, kendini kesinlikle şanslı hissetmelidir. Kariyerinde kendisine yapılan en küçük iyilikleri bile hatırlayacak ve her zaman cömertlikle karşılık vermek isteyecektir. İşyerinde kendine düşen görevi kesinlikle yerine getirir.

Keskin zihninin tüm potansiyelini ve sahip olduğu doğal gücü kullanabileceği; doktor, cerrah, bilim insanı veya girişimcilik ideal olarak ona uygun olabilir. İdrak kabiliyeti çok yüksek ve sezgileri kuvvetli olan bu kadın psikiyatrist, psikolog, polis memuru veya dedektif olarak da başarılı olabilir. Ayrıca, özellikle tıbbi ve bilimsel alanlarda araştırma ve analiz pozisyonları için de mükemmel bir şekilde uygundur.

Başkalarının parası, vergiler, maddi kaynaklar, finans ve borsa gibi konular 8. evin, yani Akrep burcunun doğal evinin yönetiminde olduğu için, finansal sektörlerde de doğal olarak başarılı olacaktır. Akrep burçları parayı nasıl yöneteceklerini çok iyi bilirler.

Akrep Kadını ve Para

Akrep kadınları için para; ister yatırım yapmak ve tasarruf etmek, ister harcama yapmak için olsun, bir araçtır. Bununla birlikte, servetini saklayan, kimsenin ne kadar paraya sahip olduğunu veya ne kadar borcu olduğunu bilmesini istemeyen biri olabilir.

Akrep kadını çoğu zaman parasını çok iyi yönetir. Ancak bu kadının karmaşık doğası ve tutkudan doğan davranışları, bazen onu ele geçirir ve çılgınca para harcayabilir. Pek çok Akrep kadınının bir şeylere zaafı vardır; örneğin, lüks ayakkabılar, çantalar, pahalı aksesuarlara bağımlı olabilir. Normalde maddi konularda çok kurnaz olduğu halde, bu zaafları için gereğinden fazla para harcamayı umursamayacaktır. Neyse ki, bu kadın gerçekten ihtiyaç duyarsa harcamalarını çok iyi kontrol edebilir.

Akrep Kadını ve Aile

Evi ve ailesi Akrep kadını için kutsaldır. Onlara saldırı olarak gördüğü her şeye karşı hem cesurca hem de şiddetle karşı gelecektir. Anne olarak, Akrep kadını çocuklarına bağımsız ve güçlü olmayı öğretir ve her zaman çocuklarının başarılarından gurur duyacaktır. Çocuklarına kendi mülkü ya da uzantıları olarak değil, bağımsız bireyler olarak davranır. Bu pek çok ebeveynin başaramadığı harika bir şeydir. Çocuklarını cesaretlendirecek ve her zaman parlamalarını isteyecektir. Her ne sebeple olursa olsun, çocuklarının tehdit altında olduğunu düşünürse, onları tüm gücüyle savunacaktır.

Akrep Kadını ve Sağlık

Akrep burcunun insan vücudunda yönettiği bölgeler genital organlar ve mesanedir. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu nedenle Akrep burçlarının genital bölgeleri sağlık problemlerine eğilimli olabilir. Bu kişilerin, cinsel hastalıklar konusunda dikkatli olmaları gerekir.

Oldukça duygusal bir mizaca sahip olan kişiler, biraz karmaşık bir sağlık profiline sahip olabilir. Bu durum Akrep kadınları için de geçerlidir. Rutin olarak, zaman zaman yoğun çalışmaya ara vermeli ve dinlenmelidir. Rahatlama terapileri ona çok iyi gelecektir.

Akrep Burcu

Akrep Burcu Erkeği


Background vector created by pikisuperstar – www.freepik.com

Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog