İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen burcumuz; kendimizi başkalarına sunma şeklimizi, hayata karşı takındığımız tavır ve tutumlarımızı gösterir. Ayrıca, hayatımızı anlamlı kılmak için ihtiyaç duyduğumuz ve yaşamamız gereken deneyimler hakkında da bilgi verir.

Doğum Haritası Yönetici GezegeniGüneş

Yükseleni Aslan olan kişiler, hayatın onlara liderlik etme veya yaratıcılıklarını bir şekilde ifade etme fırsatı sunduğunu göreceklerdir. Bunu yapmak için de, kendilerine has yolları olacaktır. Ruhsal yolculuklarında olgunlaşabilmeleri için, doğuştan gelen yeteneklerini geliştirmeleri gerecektir. Bir çok yönden, Aslan yükselenlerin bu hayattaki görevi “parlamak”tır!

Bu kişiler, bir şekilde kendilerini önemli ve saygın hissetmek için büyük bir arzu duyarlar. Onlar için iki ihtimal vardır; ya cömert ruhlarını başkalarıyla paylaştıkça daha büyük bir özgüven ile büyüyecekler, ya da derinlerde yatan bir özgüvensizliği vurgulayan bir yapmacıklığa eğilim göstereceklerdir. Hangi yolda ilerleyecekleri, yaptıkları seçimlere bağlı olacaktır. Güneş’in doğum haritalarında hangi burçta ve evde konumlandığı, onlar için bunun nasıl gerçekleşeceğine dair birçok ipucu verecektir. Daha büyük resmi görebilmek için, Güneş’in konumunun yanı sıra, Ay burcunu da incelemeleri faydalı olacaktır. Bunu hesaba kattıklarında; sevgiyi, beğeniyi ve övgüyü, hayatın hangi alanında aramaları gerektiğini de anlayacaklardır.

İlgi İsteği

Yükseleni Aslan olanlar, genellikle başkalarının ilgisine ve onayına ihtiyaç duyarlar. Kendi başlarına öne çıkma ihtiyacı onlar için her şeyden önemlidir. Olağanüstü bir yaratıcılık ve sevgi kapasitesine sahiplerdir ve bu özelliklerini rahatça ifade edebilmek isteyeceklerdir. Kalplerinin sesini dinlemeleri ve tutkularını keşfetmeleri, sahip oldukları yaratıcılığı ortaya çıkarmalarına yardımcı olacaktır.

Hak ettikleri takdiri aldıklarını hissettiklerinde, başkaları için büyük bir eğlence, ilham ve liderlik kaynağı olabilirler. Sevdikleri işi yapmak, onların en iyi özelliklerini ön plana çıkaracaktır.

Coşkulu ve Yüce Gönüllü

Yükseleni Aslan olan kişiler, tıpkı haritalarının yöneticisi olan Güneş gibi, her şeyin odağında parlamayı isteyeceklerdir. Başkalarını da yükselten, sıcak ve yüksek enerjileri vardır. Sabit ve güvenilir görünürler. Bu kişiler için hayat, ondan zevk almak için vardır. Hayatı doyasıya yaşayıp, her şeyin tadını çıkarmak isterler. Ayrıca “özel” statülerine uygun ve görkemli bir şekilde yaşama ihtiyacı hissedebilirler. Basit ve sade ortamlarda bulunsalar bile, bir şekilde zevk, romantizm veya eğlence için bolca zaman yaratmak için çaba göstereceklerdir.

Yükselen Aslanlar, oldukça coşkulu ve yüce gönüllü kişilerdir. Büyük hayallere sahiplerdir. Büyük jestler ile dikkat çekmek isterler. Ayrıca, yetenekleri ve otoriter görünümleri ile, liderlik ve yönetim pozisyonlarına çok uygun olurlar. Diğer insanlar, onların nezaketine, eğlence anlayışına, yüce gönüllülüğüne ve iyimserliğine saygı duyacaklardır. Yükselen Aslanlar aynı zamanda oldukça gururlu kişilerdir. Bazı zamanlarda, sahip oldukları yeteneklere rağmen, kendilerini güvensiz hissedebilirler ve her şeyden öte, eleştirilmekten nefret ederler.

Aslan burcu kraliyetin simgesi olduğu için, yükselen Aslanlar zaman zaman şahsına yakışan bir “kraliyet muamelesi” bekleme eğilimi gösterebilirler. Bu beklentileri karşılanmazsa da, öfkeleri alevlenebilir. Eğer gururları incinirse, abartılı öfke gösterileri sergileyebilirler. Böyle zamanlarda, aslında derinlerde yatan güvensizliklerini maskelemeye çalışıyorlardır. Hak ettikleri ilgiyi görmediklerini düşünürlerse somurtkanlık yapabilirler.

Doğuştan Lider

Konfor ve lüks ihtiyacı, yükselen Aslanları başarı elde etmek için çok çalışmaya teşvik edebilir. Ayrıca, başkaları tarafından tanınma istekleri, başarıyı onlar için daha da önemli kılar. Onların en büyük destekçisi olan ailelerini ve arkadaşlarını ihmal etmedikleri sürece, çok çalışmalarında bir sakınca yoktur.

Yükselen burcu Aslan olan kişiler, doğuştan liderlik etmek için bu hayattalardır. Ancak liderliğin zaman zaman komuta paylaşımını da içerdiğini öğrenmeleri gerekir. Başkalarını da planlarına dahil etmeleri başarılarına katkı sağlayacaktır. Hepimizin, bir parçası olduğumuz bütüne yaptığımız katkıyı takdir etmeyi ve kabul etmeyi öğrenmeleri önemlidir.

Yükselen Aslanlar başkalarına karşı küçümseyici veya saygısız davranmamaya dikkat etmelilerdir. Her şeyi kendi yöntemleriyle yapmaya o kadar eğilimlilerdir ki, işleri istedikleri gibi yapmayan kişilere aşağılayıcı tavırlar sergileyebilirler. Başkalarına karşı saygılı davranırlarsa, insanlar onları seve seve takip edecektir. Unutmamalılar ki, iyi performans gösterdiklerini bilmek için, kendilerini takdir edecek bir kitleye ihtiyaçları vardır.

Yetenekleri Güce Dönüştürme

Aslan burcu yükselene sahip olan kişiler, gençliklerinde, beklentilerini hayat koşullarına göre ayarlamakta güçlük çekebilirler. Ancak zamanla, yaşamdaki sihri nasıl bulacaklarını öğreneceklerdir. Yeteneklerinin nerede yattığını tanımalı ve onları güce dönüştürmeliler. Olabilecekleri en iyi versiyonları olmak için gereken zamanı harcamaları kendi yararına olacaktır.

Yükselen Aslanların zaman zaman kendilerine şu cümleyi kurmaları iyi olacaktır: “Benzersiz ve kendime has yaratıcılığımı istediğim gibi ifade etme hakkım var ve bunu başkalarının kendilerini ifade etme hakkına engel olmadan yapabilirim.”

Hayat Amacı

Yükselen Aslanların bu hayattaki görevi, başkalarından takdir ve onay beklemeden, sahip oldukları yaratıcılığı ve yüce gönüllülüğü rahatça ifade edebilmektir. Bu kişiler eğlenceli, sevgi dolu, tutkulu ve yaşam doludur. Kendi benzersiz yeteneklerini, tutkularını keşfettiklerinde ve kalplerinin sesini dinlediklerinde, hak ettikleri gibi parlayabileceklerdir.

Yükselen Aslanlar, bir parçası oldukları her türlü duruma sevinç, ışık ve kahkaha getirebilecek bir enerjiye sahiplerdir. Doğuştan liderlik ve yöneticilik yetenekleri olan bu kişiler, ellerini attıkları her işe bir parça drama, yaratıcılık ve eğlence katabilirler.


Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog