İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yengeç Burcu Kadını

(21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu kadını Ay tarafından yönetilir ve ruh hali de ay döngüleri gibi büyür ve küçülür. Aynı zamanda hem huzurlu hem de tutkuludur. Duygudurumu gelgitlidir, sürekli değişiklik gösterebilir. Bir saat içinde inatçı, uyumlu, öfkeli ve uysal olabilir.

Yengeç kadını güçlü iradeye sahip ve ısrarcıdır, ancak bazen çekingen davranabilir. Özellikle kendini güvende hissetmediği ortamlarda veya rahatsız edildiğinde kendi kabuğuna çekilebilir.

Yengeç burcu kadını çok hassas ve duyarlıdır ama sadece kendi ihtiyaçlarına değil, başkalarının ihtiyaçlarına karşı da duyarlıdır. Bu özelliği onu zodyağın en anlayışlı ve şefkatli kadınlarından biri yapar. Ancak onu eleştirirseniz, fazla kişisel algılayabilir, alınabilir ve bunu unutmayabilir!

Yengeç burcu zodyağın ilk su burcudur ve ayrıca Ay tarafından yönetilir. Bu ikisi birleşince, müthiş bir 6.his, sezgi ve hayal gücü ortaya çıkar. Yengeç kadınının sezgileri inanılmaz derecede kuvvetlidir ve birisi hakkında iyi hisleri olmadığını söylerse, bunu dikkate almanız iyi olacaktır. Sebebini bilmeyecek, ama muhtemelen er ya da geç o kişi hakkındaki hisleri doğru çıkacaktır. Benzer şekilde, içgüdüleri şaşmaz, birine güvenilmemesi gerektiğini söylüyorsa haklıdır. Bu önyargılı olmakla ilgili değildir – sadece içgüdüler ve sezgilerle ilgilidir.

Yengeç burcu kadını, yüksek sezgisi ve derin duygularından dolayı etrafındakilere karşı şefkatli, anlayışlı ve duyarlıdır.

Yengeç Kadını ve Aşk

Herhangi bir Yengeç kadını için romantizm aşkın büyük bir parçasıdır. Geleneksel, kur yaparak kadının kalbini kazanma sürecini oluşturan hediyeler, çiçekler ve aşk notları onun için çok önemlidir. Yengeç kadını yavaş aşık olur ve aceleye getirilmekten hoşlanmaz. Ancak bir kez aşık oldu mu, sadık ve partnerine sahip çıkan bir aşık olur. Partneri ona karşı kibar ve hassas olmalıdır çünkü bu kadın kolay kırılabilir ve partneri farkında olmadan bir şeylere alınabilir.

Yengeçlerin birine güvenmeyi öğrenmesi zaman alır. Yengeç kadınları kalp meseleleri söz konusu olduğunda utangaçtır ve çekingen davranır. Aşık olduklarında sabırlıdırlar ve gerçek aşka engel olacak her türlü zorluk karşısında direnirler. Gerçek aşk için savaşırlar. Yüksek bir sevme kapasitesine sahip olan Yengeç kadını, olağanüstü bir partner olur. Doğru kişiyle birlikte olduğunda, aşkını adeta pamuklara saracak ve partnerine düşündüğünden daha fazla macera yaşatacaktır.

Yengeç Kadını ve İlişki

Yengeç kadını ilişki konusunda, kendisine nasıl birinin en uygun olacağına dair iyi bir içgüdüye sahiptir. Onun için mükemmel partner evde birlikte vakit geçirmeyi, kanepede sarılıp film izlemeyi ve onun için şarap doldurmayı seven biri olacaktır.

Herhalde hiçbir şey Yengeç kadınını “kalbin nereye aitse evin orasıdır” deyimi kadar iyi tarif edemez. Aile ve arkadaşlar bu kadın için yüksek önceliğe sahiptir ve ev ortamı en güvende hissettiği yerdir. Doğuştan anaç, evine ve ailesine düşkün bir karaktere sahip olan Yengeç kadını ilişkilerinde partnerine ilgisini fazlasıyla gösteren biridir. İlişkide “verici” taraf olmayı memnuniyetle üstlenir, her ne kadar bazen daha fazla eşitlik istese de. Bu kadın sevgilisinden, onun ihtiyaçlarını karşılamasını bekleyecektir çünkü kendisi de başkalarına çok fazla değer verdiği ve şımarttığı için, bunu hak ettiğini düşünür.

Yengeç burcu kadınıyla ilişki genellikle güvenli ve istikrarlıdır, ancak ara sıra dengesizlikliğe kayma da olabilir. Sadakat ve güven, bir Yengeç için ilişkinin en önemli parçasıdır.

Yengeç kadınının duyguları yüzeye çok yakındır ve mutsuzluktan da sevinçten de kolayca gözyaşlarına kapılabilir. Ağlamaklı, duygusal filmleri sever ama zor durumda olan bir yakını yardım için ona geldiğinde, bir kaya kadar güçlü olacaktır. Okyanuslar kadar derin ve çalkantılı olan bu kadın, yeri geldiğinde sakin bir koy, ince bir kumsal da olabilir. Sevdiklerine her zaman yardım etmeye ve onları duygusal anlamda beslemeye hazırdır.

Yengeç kadını kolayca gözyaşlarına boğulabilmesine rağmen, aynı kolaylıkta kahkaha atabilir ve harika bir mizah anlayışına sahiptir. Saçma ve gülünç şeylere güler ve kahkahası bulaşıcıdır. Bir kez kahkaha atmaya başladı mı ona katılmamak zor olacaktır.

Yengeç Kadını ve Seks

Yengeç burcu kadınıyla seks yavaş ve şehvetli bir dans gibidir. Partneriyle cinsellik yaşayabilmek için duygusal bir bağ kurmaya ihtiyaç duyar. Sekste partnerinin yönlendirici taraf olması için ona güvenecektir. Gizli fantezileri ve hevesliliği şaşırtıcı olabilir. Baştan çıkarmayı ve hissi fantezileri sever. Ay tarafından yönetilen bu kadın tam anlamıyla “kadın”dır. Sevişmekten hoşlanır ve bedenini keşfetmeye heveslidir. Onun için seks her zaman aşk ile uyum içinde olmalıdır. Sevmediği biriyle birlikte olamaz. Seksi sadece fiziksel bir aktivite olarak görecek en son kadın Yengeç burcu kadınıdır.

Yengeç Kadını ve Arkadaşlık

Yengeç kadınları arkadaşlıklarına değer verir çünkü aynı zamanda kendileri de çok değerli arkadaşlar olurlar. Etraflarındaki herkese annelik yapmaktan hoşlanırlar ve şefkatli, düşünceli arkadaş olurlar. Alkol aldığınız bir geceden sonra herkesin eve sağ salim dönmesini sağlayan veya grip olduğunuzda iyi olup olmadığınızdan emin olmak için arayan arkadaşınız muhtemelen Yengeç burcudur.

Bu kadınla arkadaşlık etmekte, rahatlatıcı ve güven veren bir şey vardır. Çünkü ona ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızda olacağını bilirsiniz. Düşüncesiz, kaba ve kırıcı insanlar bu kadından uzak durmalı çünkü Yengeç kadınının duyguları, kırıcı bir sözle kolayca incinebilir.

Yengeç Kadını ve Kariyer

Yengeç kadınının işyerinde bazen sessiz kalması ve dikkat çekmemeye çalışması, ilerleme ve yükselmeyle ilgilenmediği anlamına gelmemeli. İnsanların karakterini iyi analiz eden ve güçlü sezgilere sahip olan bu kadın, mükemmel bir iş insanı olur. İş yerinde sessiz ama yetkin bir çalışandır.

İdrak kabiliyeti yüksek olan Yengeç kadını anlayışlılığı ve güçlü sezgileri sayesinde iş yerinde insanlarla nasıl başa çıkılacağını çok iyi bilir. Merhametli doğası ve insanlara karşı verici olması dolayısıyla, öğretmenlik, hemşirelik, danışmanlık, bakım evi çalışanı, müzisyen veya gazetecilik alanlarındaki kariyerler ona uygun olabilir.

Yengeç kadını evde olmayı sever, bu sebeple evden çalışabileceği türde bir meslek tercih edebilir. Evinde olmasa da, sevgi dolu, güvenli herhangi bir ortamda çalışmak isteyecektir. Çocukların ve hayvanların etrafında olmayı özellikle sever. Bu sebeple okul öncesi öğretmenliği, çocuk doktoru veya veterinerlik de uygun meslekler olacaktır.

Yemek yapmak, neredeyse nefes almak ya da yemek yemek kadar doğal yapabildiği bir şeydir. Nefis yemekler hazırlayabilir. Bu sebeple aşçılığı veya bir pastane açmayı da düşünebilir.

Tarihe olan ilgisi ve sevgisi, onu bir tarihçi veya antika eşyalar satıcısı olmaya da itebilir.

Yengeç Kadını ve Para

Yengeç kadını banka hesabında veya evinin herhangi bir yerinde yüklü bir paraya sahip olacaktır. Paranın değerini anlayan bu kadın, bir şeyleri biriktirmeye doğuştan eğilimlidir. Para biriktirmek konusunda da oldukça başarılı olacaktır. Ona göre para, güvende olmak demektir. Bu sebeple, kendini güvende hissedeceği miktarda parayı her zaman kenarda köşede biriktirecektir. Aynı zamanda, para bu kadın için “ev” demektir. Bu sebeple kirada yaşıyor olsa bile, nihai hedefinde ev sahibi olmak vardır ve bunun için para biriktirecektir.

Yengeç kadını, hayatında yaptığı her şeyde temkinli olduğu gibi parasal konularda da temkinli olacaktır. Akıllı ve sağduyulu bir yatırımcıdır. Herhangi bir finansal planlaması, uzun vadeli istikrara dayanmaktadır. Bu kadını, kolay yollarla zengin olma vaatleriyle kandırmak mümkün olmayacaktır. Parasal konularda büyük riskler almayı tercih etmez. Bununla birlikte, ara sıra keyfi savurganlıklar yapabilir.

Yengeç Kadını ve Aile

Yengeç burcu bir kadının hayatındaki en önemli şeyler evi ve ailesidir. Nerede olursa olsun, bulunduğu yeri bir yuva haline getirecek ve orası onun için çok önemli olacaktır. Evini duygusal anlamı olan eşyalarla, her duvarı en yakınlarının ve en sevdiklerinin fotoğraflarıyla dolduracaktır. Köklü değişimleri ya da taşınmayı her zaman sevmez. Evi, onun dış kabuğu gibidir. Dünya çok büyük ve tehlikeli bir yer gibi göründüğünde, saklanabileceği yerdir. Evi sadece kendi sığınağı değil, sevdiği herkes için bir sığınak olacak ve burayı şiddetle koruyacaktır.

Çocuklarına karşı eşit derecede korumacıdır ve onları nasıl güvende hissettireceğini çok iyi bilir. Çocukları genellikle tüm hayatları boyunca Yengeç kadınına yakın kalırlar ve sevgiye ve bakıma ihtiyaç duyduklarında her zaman eve gelirler.

Ailesi ve arkadaşları onun için eşit derecede önemlidir ve hepsine aynı şekilde davranacaktır. En yakınlarına duyduğu sevgisini ifade etme yollarından biri, onları beslemektir. Sevdikleri için, mutfağından harika yemekler çıkacaktır. Yengeç kadını tarafından sevilen kişiler her zaman sevildiklerini, korunduklarını ve onunla güvende hissedebileceklerini bilirler.

Yengeç Kadını ve Sağlık

Zodyağın 4. burcu olan Yengeç burcunun insan vücudunda yönettiği yerler göğüsler, mide ve karındır. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu nedenle, Yengeç burcu kadını mide rahatsızlıklarına eğilimli olabilir.

Oldukça duygusal bir mizaca sahip olan kişiler, biraz karmaşık bir sağlık profiline sahip olabilir. Bu durum Yengeç kadınları için de geçerlidir. Genellikle stres ve endişenin bir sonucu olarak sık sık karın ağrısı çekebilirler.

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Erkeği


Background vector created by pikisuperstar – www.freepik.com

Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog