İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KOÇ BURCU & ASLAN BURCU UYUMU

Koç burcunun Aslan burcuyla olan aşk, cinsellik, güven, iletişim, değerler ve günlük yaşamdaki uyumu.

KOÇ & ASLAN CİNSEL UYUM

Koç ve Aslan ilişkisi, kıvılcımın hiç bir zaman kaybolmadığı, çok sıcak ve tutkulu bir ilişkidir. Cinsel tercihleri ​​benzerdir ve ilişkileri ne seviyede olursa olsun birbirlerini kesinlikle ciddiye alırlar. İkisinin de son derece güçlü ve çoşkun kişilikleri olduğu için, sık sık kavga edip barışabilirler. Su grubu burçlarının çılgın bulabileceği bir şekilde bundan da zevk alırlar.

Her ikisinin de güçlü ateş enerjisi olduğu için ve bu enerjiyi aktarmayı bekledikleri için, aralarındaki cinsel uyum zamanla kesilebilecek, azalabilecek veya yok olabilecek türden bir uyum değildir. Ancak yine de, eğer ikisinden birinin egosuyla ilgili sorunları varsa, birbirlerine hakaret ettikleri ve birbirlerinin güvenini ve libidosunu yok ettikleri bir girdabın içine sürüklenebileceklerdir. Bu çok nadir karşılaşılan bir durum olsa da ihtimal yine de vardır. Çünkü Aslan Güneş tarafından yönetildiği ve Koç da Güneş’in yüceldiği/yükseldiği burç olduğu için, ikisinin de Güneşleri, yani egoları, oldukça yüksektir.

CİNSEL UYUM
90%

KOÇ & ASLAN GÜVEN

Her Koç&Aslan çiftinde muhtemelen pek çok güven sorunu vardır. Ancak güçlü inançları ve sadakat ihtiyaçları çoğu durumda bu sorunları çözer. İkisi de özgüveni yüksek olan, kendilerine fazlasıyla değer veren insanlardır. Aslan burcu güçlü iradeye ve yüksek maskülen enerjiye sahiptir ve kadını erkeği fark etmeksizin, çoğu zaman manyetik bir auraya sahiplerdir. Bu da, Koç’u garip bir şekilde kıskanç ve sahiplenici yapar, kendilerine ait olan için savaşmaya hazır hale getirir. Ancak Zodyak kralı Aslan’a hiç kimse sahip olamayacağı için bu savaş boşa olacaktır.

Yine de, paylaştıkları tutkulu doğaya olan karşılıklı anlayışları ve her ikisinin de önlerine çıkan herhangi bir sorunu çözme kararlılığı, yıllarca birlikte kalmalarını sağlayabilir.

GÜVEN
60%

KOÇ & ASLAN İLETİŞİM VE ZİHİNSEL UYUM

İlk başta, bu ikilinin sohbetleri muhtemelen inanılmaz derecede enerji dolu, hayranlık ve saygı dolu olacaktır. Birbirlerine yakınlaştıkça, konuşmalarına duygular da dahil olabilecek, ancak duyguları, ait oldukları ateş elementi gibi yakıcı olduğu için çok da nazik olmayabilecektir. Bu da, çok sayıda kavga, yüksek sesli bağırışlar ve iletişim kopukluklarını beraberinde getirecektir. İlginç bir şekilde, tutkulu iki insan olarak, genellikle kavgalarını çabucak aşarlar ve olayların etkisinde konuşulan kırıcı kelimelere pek de takılmazlar. Tartışma yatıştığı an, ilişkileri kolayca normale dönecek ve her kavga ettiklerinde cinsel yaşamları daha da iyiye gidecektir.

Benzer şeylerle ilgilenirler. Koç, Aslan’la ilgilenirken, Aslan da, kendiyle ilgili mükemmel olan her şeyle ilgilenir. Bu çok güzel bir ilgi dağılımıdır, çünkü Aslan, Koç’un onun için söylediği ve yaptığı her şeye değer verecek ve karşılığında Koç’a daha da iyisini verecektir. Tabi bu senaryo, iki ruhsal anlamda sağlıklı bireyin senaryosudur. Eğer, ikisinden birinin büyük psikolojik sorunları varsa, iletişimleri biri hakkında anlamsız konuşmalara dönüşecek ve ilişkileri, her ikisinin de sürekli olarak birbirlerine bir şeyler kanıtlaması gereken bir ego savaşı haline gelecektir.

İLETİŞİM VE ZİHİNSEL UYUM
90%

KOÇ & ASLAN DUYGULAR

Koç ve Aslan burcunun duygusal doğaları çok benzerdir. Güneş sevgiyle bağlantılıdır. Ama besleyici türden bir sevgi değil, saf ve basit bir sevgiyle. Onların sevgisi yaratıcı, sıcak, tutkulu ve eğlencelidir. Bu burçların her ikisi de güçlü bir şekilde konumlanmış bir Güneş’e sahiptir. Güneş birinin yönetici gezegeni iken, diğerinde yücelmiş/yükselmiş yerleşimdedir. Biri diğerinin tutkulu ihtiyaçlarından kaçmak istediğinde bile, birbirlerinin duygusal durumunu mükemmel bir şekilde anlarlar.

Bu büyüklükteki duygusal uyum, ilişkilerinde karşılaşabilecekleri diğer tüm sorunların çaresi olacaktır. Duyguları zamanla gelişirken ve cinsel ilişkilerine daha fazla sıcaklık ve duygu katarken, ilişkilerinin başlangıçta vaat ettiğinden çok daha fazla uyum içerdiğini fark edeceklerdir.

DUYGULAR
99%

KOÇ & ASLAN DEĞERLER

Bu ikilinin en çok değer verdiği şey, bir kişinin açık ve net kalabilme yeteneğidir. Sanki bunlar onları tanımlayan kelimelerdir. Açık ve net olan her şey güçlü Mars enerjisine ihtiyaç duyarken, Aslan da Güneş’i ile herkese ve her şeye açıklık getirebilir.

Tek sorun, ilişkide her ikisinin de lider ve cesur olan olma ihtiyacıdır. Sanki ilişkide her ikisi de cesur olamazmış gibi, birbirleriyle kıyaslamaya girip bir başrol bulma eğilimi gösterebilirler. Bu kıyaslama ilişkilerine zarar verebilir ve cinsiyetler arası tipik bir savaşa (karşı cinsten olmaları durumunda) veya her türlü hakimiyet savaşına dönüşebilir. Baskın taraf olma arzusu ile ilişkilerini zayıflatabilirler.

DEĞERLER
95%

KOÇ & ASLAN GÜNLÜK YAŞAM

Her şeyi birlikte yapmak için yeterli enerjiye sahiplerlerdir, ancak sorun, aslında aynı günlük rutine ihtiyaç duymamalarıdır. Koç aktif olmayı, yürümeyi, egzersiz yapmayı sever ve bir şeyi ilk kez yapmayı denemek onu her zaman heyecanlandırır. Aslan ise gösteriş yapmak ve kendini gösterebileceği yerlere gitmek ister. Aslan, kafelere ve dinlenebileceği, eğlenebileceği ve herkesin ilgi odağı olabileceği yerlere gitmek ister. Bu da, her an farklı ve heyecan verici bir şeye hazır olan Koç burcunun gözünde bir zaman kaybıdır.

Koç, zaman zaman kendilerini gösterebilecekleri ortak faaliyetlerde uzlaştığı sürece, birlikte yapacak şeyler bulabilir ve onlardan zevk alabilirler. Ama Koç, Aslan’ın tembelliğinden yorulur ve sinirlenirse, büyük ihtimalle günlük aktivitelerini ayrı yapmaya başlayacaklardır.

GÜNLÜK YAŞAM
65%

KOÇ & ASLAN UYUMU ÖZET

Koç ve Aslan’ın ilişkisi tutkulu ve çalkantılıdır, ancak ara sıra kavga etmeye ve kırıcı sözlere aldırış etmezler. Eğer birbirlerine derinden aşık olurlarsa, birlikte kuracakları gelecek fikrine inatla sarıldıkları için ayrılmaları neredeyse imkansız olacaktır. Aşka en çok inanan romantiklerden olmamalarına rağmen, inançlarında tutkuludurlar ve aşkı bulduklarında, bunun için sonuna kadar savaşırlar.

Bu ikiliye nazik davranışları ya da sakin bir ilişki yaşamalarını tavsiye etmenin bir anlamı yoktur, çünkü ilişkilerinin tüm unsurları, paylaştıkları Ateş elementine dayanır. Onları ilk başta birbirine çeken sakinliğin zıttı olduğundan, sakinliği aramak anlamsızdır. Birbirlerini sevdikleri ve sadık kaldıkları sürece, her geçen gün bu ilişkiye daha da bağlanacaklardır. Ana hedefleri kavgadan zevk almanın ve eğlenmenin bir yolunu bulmaktır.

ÖZET
83%

Source: astrology-zodiac-signs