İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İkizler Burcu Kadını

(21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler burcu kadını, iki veya daha fazla kadının, tek bir bedende can bulmuş halidir. Bazı insanlara, bu kadar fazla kişiliği içinde barındırması ürkütücü gelebilir, ancak İkizler kadını halinden memnundur. Güçlü iradeye sahip bu kadın, ilgi çekici farklı farklı kişiliklerin bir karışımı gibidir. Uysal ve üzerinize titreyen bir kadınken, bir anda acımasızca iğneleyici konuşabilen birine dönüşebilir.

İkizler burcu kadınları son derece zekidir. Siyaset, din ve seyahatten, ünlülerle ilgili en son dedikodulara kadar, her konuyu tartışma yeteneğine sahiptir. Her zaman meraklıdır, her fikri her açıdan ele alır, sorgular, öğrenmek ister. Çevik zihni bir düşünceden diğerine şimşekten daha hızlı geçer. En küçük, en önemsiz gibi görünen bilgileri bile hatırlayacaktır.

Merkür tarafından yönetilen İkizler kadını entelektüeldir, zekidir, görüşleri orijinal ve sıra dışıdır. Kolayca sıkılan İkizler kadını, zihnini sürekli aktif tutmak ve eğlenmek için sürekli değişime, harekete ve iletişime ihtiyaç duyar. İkizler cazibeleriyle ünlüdür ve bu cazibeyi de etkili bir biçimde kullanırlar. Sürekli hareket halinde olma, başkalarıyla iletişim kurma ve kendini ifade etme ihtiyaçları vardır. Kalabalığın içinde, cep telefonu sürekli kulağında iletişim halinde bir kadın görürseniz, bilin ki büyük ihtimalle İkizler burcu kadınıdır. Konuştuğunda hızlı konuşur ve kendini ifade etmek için sıklıkla ellerini kullanır.

Mantık, İkizler kadınının zihnine güç verir, bu nedenle bir argümanı rasyonelleştirme içgüdüsü, genellikle herhangi bir sorunun her iki tarafını da görebilmesini sağlar. Bu iyi bir şeydir, ama yine de onunla tartışmak istemezsiniz. Yetenekli bir muhalif olan İkizler kadını, siyahın aslında beyaz olduğunu iddia edebilir – ve sizi buna ikna ettiğinde, tersini çevirip tam aksini tartışabilir. Ona ayak uydurmayı deneyebilirsiniz, ancak onunla bir tartışmayı kazanmayı beklemeyin.

Oldukça esprili ve eğlenceli olan bu kadın, konuşmayı çok sever, ancak sadece sessizlik anlarını doldurmak için değil, fikirleri tartışmak ve bilgi toplamak için bir araç olarak da. Yüksek zeka, etkili konuşma yeteneği ve çekiciliğin bu kombinasyonu, İkizler kadınına çok iyi hizmet eder. Bu kadınlar genellikle yazar, oyuncu, müzisyen, haber spikeri, oyun yazarı veya politikacı olurlar.

Doğal bir çekiciliğe ve cazibeye sahip olan İkizler kadını, yaşamın zorluklarının üstesinden başarıyla gelebilecek iyi bir donanıma sahiptir. Sakin ve pozitif tutumu ile, hayattaki her türlü koşula kolayca adapte olabilir. İkizler kadınının “ikizleri” ne kadar çekici olursa olsun asla boş durmazlar bu sebeple zaman zaman tutarsız bir kişilik ortaya koyar. Genellikle duygularını kontrol edebilmesine rağmen, ateşli ve baştan çıkarıcı bir kadınken, göz açıp kapayıncaya kadar soğuk ve mesafeli bir kadına dönüşebilir.

İkizler Kadını ve Aşk

İkizler kadını oldukça romantiktir ve aşkta herhangi bir şüphesi varsa, aramaya devam edecektir. Her zaman cıvıl cıvıldır, belki de diğer insanlardan daha sık aşık olup mükemmel aşkı arar. Onlar konuşmaya, eğlenceye ve zihinsel uyarılmaya ihtiyaç duyan pozitif ve neşeli kadınlardır. İkizler kadınları çok nadiren tam anlamıyla “aşık” olurlar. Bunun yerine, aşkı önce kıyısından yaşamayı tercih ederler. Genellikle gerçek aşkın aslında ütopik olduğunu düşünürler; bu nedenle, aşkı sıradan bir şey olarak görebilirler.

Bununla birlikte, mükemmel partneri bulduğu zaman, kişiliğinin tüm yönlerini o şanslı kişiye tamamen açacaktır. İkizler burcu aşık olduğunda, bu aşkın sabit kalmayıp büyümesi ve gelişmesi gerektiğinden, onu elde etmekle elinde tutmak aynı şey olmayacaktır. Onu elde eden kişi, ilgisini sürekli canlı tutmayı başarmalı ve onun sürekli değişkenlik gösteren karakterine, ruh haline, ilgi alanlarına adapte olabilmelidir.

Ondan hoşlananlar genellikle İkizler kadınını kafa karıştırıcı bulur – “ciddi mi değil mi?”, “benimle ilgileniyor mu ilgilenmiyor mu?” diye kendilerine sık sık sorabilirler. Çünkü bu kadın karışık sinyaller gönderebilir. Bazıları İkizler kadınının aşkta “umutsuz vaka” olduğunu düşünür, ancak onun özünü anlamamışlardır. İkizler kadını da her kadın gibi, mükemmel aşkın ayaklarını yerden kesmesini bekler. Tabi onun mükemmel partner fikri ille de uzun, fit ve yakışıklı olmakla ilgili değildir. Daha çok, eğlenceli ve mizah anlayışına sahip, onu güldürebilecek ve biraz da romantik taraflarını gösterebilecek bir partnerdir.

İkizler Kadını ve İlişki

Büyüleyici, etkileyici, çileden çıkaran, meydan okuyan, heyecan verici ve karmaşık – İkizler kadını tüm bunlar ve daha fazlasıdır. İkizlerin “ikiliği”, ilişkilerinde ince bir denge gerektirir. Onu eğlendirebilecek ve zihinsel olarak uyarabilecek bir partnere ihtiyacı vardır. Eğer ona yetişemezseniz, İkizler kadını sizi beklemeyecektir – fazla kişisel algılamayın, ama sorun o değil, sizsinizdir. Bir İkizler kadınının seksi, aktif ve esprili bir iletişimden daha çok sevdiği hiçbir şey yoktur ve eğer onun ilgisini koruyamazsanız, daha iyi fetihler peşinde koşacaktır.

İlişkilerinde, duygusal anlamda beslenmek ve sevgi görmek ister, ancak doğası gereği bağımsızlığa ve hareketliliğe de ihtiyaç duyar. İkizler burcu kadını, ilişkilerinde romantizmi canlı tutacak küçük, duygusal jestleri sever. Partnerinin çabasını takdir eder ve karşılığında ilişkide birçok rol oynayabilir. İyi bir ilişki içindeyken, İkizler burcu kadınları dinamik ve sadık partnerlerdir.

Merkür yönetimindeki İkizler kadınının duygudurumu hızlı ve öngörülemeyen bir şekilde değişkenlik gösterir. Bu sebeple duyguları, düşünceleri ve ruh halleri tahmin edilemez olacaktır. Sabah şarkı söyleyip dans ederken, akşamına gergin ve sinirli olabilir. Ancak ilişkide İkizler kadını asla sıkıcı ve ruhsuz olmayacaktır.

İkizler kadını için iletişim ve benzer hayalleri paylaşmak önemlidir. Umutlarınız, dilekleriniz ve pişmanlıklarınızla ilgili birçok soruyu yanıtlamaya hazır olun. Partnerinin zihnini araştırmayı sever. Bunun nedeni, partnerinin en derin düşüncelerini fazlasıyla umursuyor olması ve bunları bilmeden kendini birisine yakın hissedememesidir.

Herkesle kolayca arkadaş olabilir ve genellikle yakın erkek arkadaşları olur. Bir ilişki içindeyken erkek arkadaşlarıyla arasına mesafe koyacak bir kadın değildir bu yüzden kıskanç, sahiplenici bir sevgili ona göre değildir. Her zaman çapkın olan ve flörtleşmenin tadını sonuna kadar çıkaran bu kadın için, tek bir partnerle birlikte olmak kolay olmaz – ama o “özel” kişiyi bulduğunda, kendisini tamamen ilişkiye adayacaktır. Onun için ideal partnerler genellikle Terazi, KovaYayAslan ve Koç olarak kabul edilir. Ayrıca bkz. burç uyumu.

İkizler Kadını ve Seks

İkizler burçları, zodyağın en “çok yönlü” olan burcudur ve onunla seks, aynı anda bir çok değişik karakterdeki kadınla seks gibi olacaktır. Cinsellik, bu kadınla fiziksel bir aktiviteden daha fazlasıdır – aynı zamanda zihinseldir. Bu kadın kovalamayı sever ve her zaman mükemmel sevgiliyi arar. Tüm duyularının uyarılacağı, tam bir deneyim ister – görme, işitme ve dokunma…

Partneri, onun zihnini ve özellikle hayal gücünü heyecanlandırmalıdır. İkizler kadınları yeni tecrübeleri ve yeni şeyler denemeyi sever. Bu kadın, kesinlikle özgüvensiz ve çekingen erkeklere göre değildir! Yatak odasında açık fikirli ve dışa dönük İkizler kadınları, hassas noktaları olan ellerinin ve kollarının okşanmasından hoşlanacaktır.

Maceracı İkizler kadını, cinsel hayatında çeşitliliğe ve sürekli uyarılmaya bayılır, bu yüzden yatak odasındaki çılgınlıkları, aklınızı başınızdan alacaktır. Zevk almak istediği kadar, partnerini memnun etmek de ister.

İkizler Kadını ve Arkadaşlık

İkizler burcunun en temel özelliklerinden biri, her türlü durumda, olayların her iki tarafını da görebilme yetenekleridir. Bu özellikleri onları, arkadaşları arasında mükemmel bir arabulucu yapar. Bir İkizler arkadaşınızı kendi tarafınıza çekmeye çalışıyorsanız, sinir bozucu olabilir çünkü objektif olacaktır.

Zekası ve insan doğasını anlayışı, onu insanlar arasında doğal bir denge noktası haline getirir. İletişim konusunda usta ve çok iyi gözlemci oldukları için, iyi birer danışman veya mentor olurlar. İkizler kadınını sıklıkla, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir arkadaş grubunun merkezinde, her sözü dinlenen bir kadın olarak bulabilirsiniz.

İkizler kadınları arkadaşlıklara değer verir ve her zaman arkadaşlarıyla paylaşacak yeni fikirleri veya ilginç düşünceleri vardır. Entelektüel, zeki, eğlenceli, cilveli ve asla sıkıcı olmayan bu kadın, çoğu insana kendini sevdirmeyi başarır.

İkizler Kadını ve Kariyer

Etkili iletişim becerileri, kendine güvenen doğası ve mantıklı zihniyle İkizler kadını satış, ticaret, hukuk, gazetecilik, öğretmenlik veya her türlü medya sektöründe başarılı pozisyonlarda çalışabilir. Ayrıca, ilgi odağı olmayı sevdiği için, mükemmel bir politikacı da olabilir. Oyunculuk, yazarlık, haber spikeri, halkla ilişkiler, araştırmacı, pazarlamacı, tercüman ve bir maceraperest – diğer olası kariyer seçenekleridir.

İyi iletişim ve insan becerileri gerektiren işlerde her zaman başarılı olurlar. Ayrıca fiziksel olarak iyi görünmenin, fark edilmelerine yardımcı olacağını bilirler. Bu sebeple dış görünüşlerine dikkat ederler. Sonuçta bir gün haber spikeri veya talk show sunucusu olabilirler. İkizler kadınları doğuştan iletişimcidir ve bir sahne gördüklerinde, performans sergilemek isterler. Kamera ve mikrofon onların arkadaşıdır ve bilgisayarda anılarını, romanlarını, senaryoları veya haberleri yazarken kendilerini tam anlamıyla “evde” hissederler. İkizler kadını entelektüel olduğundan, bir araştırmacı veya kütüphaneci olarak bir kariyer bile düşünebilir, böylece gerçekleri keşfetmek ve tarihin gizemlerini araştırmak için, sahip oldukları çevik zihni kullanabilirler.

Oltadan iç çamaşırına, bilgisayardan malikaneye kadar, her şeyi satabilirler. Konuşma ve ikna etme yetenekleri müthiştir ve hemen herkesi, neredeyse her şeyi satın almaya ikna edebilirler.

İkizler Kadını ve Para

İkizler kadınları isterlerse para biriktirebilirler, ancak bazen dürtüsel alışveriş yaparlar. İhtiyacı olmasa da bir mont, ayakkabı veya o sırada istedikleri herhangi bir ürünü almayı tercih edebilirler. Bu sebeple pek çok İkizler kadını, limiti aşılmış birkaç kredi kartına sahip olabilirler. Ancak sevdiği bir iş ya da hedeflediği kariyere ulaştığında, iyi para biriktirir. Ayrıca, gerçekten maddi yardıma ihtiyacı olanlara her zaman maddi destekte bulunur.

İkizler Kadını ve Aile

İkizler kadını ile birlikte yaşamak, iki farklı insanla yaşamak gibi olabilir, çünkü bu kadın aynı anda iki farklı bakış açısıyla düşünebilir. Sadece bu da değil, her iki bakış açısına da inanabilir ve inancını haklı gösterebilir. Bir gün sizin söylediğiniz bir şeyi savunurken, ertesi gün aksini savunabilir. Bu özellikleri, İkizler’in çekiciliğinin bir parçasıdır, çünkü oyuncu ruhlu entelektüel bu kadın, zihninin ne kadar iyi çalıştığını size kanıtlamaktan keyif alır.

Evde bazen ev işlerine konsantre olamayacak kadar meşgul olabilir. Faturaların ödenmesi, yemek yapmak veya temizlik gibi rutin ev işlerini başkasının üstlenmesini tercih edecektir. Bu kadın klasik ev kadını değildir.

Ailesi ile özgür ve rahat bir ortamda, mutlu bir şekilde yaşamak ister. Ailesindeki kişilerin de kendi bireyselliklerini, kendisi gibi özgürce ifade edebilmelerini ister ve bu konuda her zaman çocuklarını cesaretlendirecektir. Hoşgörülü ve şefkatli bir ebeveyndir, ancak çok fazla ilgiye ihtiyaç duyan çocuklara karşı biraz toleranssız olabilir.

İkizler Kadını ve Sağlık

Zodyağın 3. burcu olan İkizler burcunun insan vücudunda yönettiği yerler eller, kollar ve akciğerlerdir. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu nedenle, İkizler burçlarının özellikle akciğerleri çoğu burçtan daha hassas olabilir. Akciğer problemleri, bronşit ve astım gibi rahatsızlıklara eğilimli olabilirler. Öte yandan, mutlu ve sağlıklı olan bir İkizler burcu, nefes alma ve sakinleştirici egzersizlerde ustalaşmıştır.

İkizler kadınlarının, diğer burç kadınlarına göre, daha uzun süre genç bir görünüme sahip oldukları bilinmektedir (Merkür tarafından yönetilen diğer burç olan Başak kadınları da bu özelliğe sahiptir). Genç görünmelerinin nedenleri neşeli ruh halleri, hayatı fazla ciddiye almamaları, her zaman eğlenmeyi bilmeleri ve aktif zihinleri olabilir.

Sürekli çalışan zihinleri fazla aktif olursa uyku problemleri yaşayabilirler. Meditasyon veya farkındalık gibi, zihinlerini sakinleştirecek çalışmalardan faydalanmak yararlı olacaktır.

İkizler Burcu

İkizler Burcu Erkeği


Background vector created by pikisuperstar – www.freepik.com

Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog