İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aslan Burcu Kadını

(23 Temmuz – 22 Ağustos)

Son zamanlarda herhangi bir kükreme sesi duydunuz mu? Eğer bir Aslan kadını tanıyorsanız muhtemelen duymuşsunuzdur. Ya da eğer şanslıysanız, ve ona karşı iyi davrandıysanız, belki kükreme yerine kedi mırlaması duymuş olabilirsiniz.

Kalabalıklar içerisinde, genellikle Aslan burcu bir kadını kolaylıkla ayırt edebilirsiniz – en gürültülü kahkahayı atan, en ışıltılı giyinen, en parlak gülümsemeye ve en kendinden emin duruşa sahip kadın odur çünkü.

Güneş sisteminin merkezi olan Güneş tarafından yönetilen Aslan burcu, ilgiye bayılır ve genellikle de dikkatleri kendine çeker. Tutkulu, hayat dolu, cesur, eğlenceli ve enerjiktir. Hayatta her şeyin en iyisini ister ve buna değer olduğunu bilir. Zaman zaman öfkelenen Aslan kadını, sınırlarını zorlarsanız pençelerini çıkarır. Bu yüzden onu dikkatli bir şekilde ele almalısınız. Kızgın modundayken, onu en iyi yatıştıracak şey, iltifat etmek ve hediyelerle şımartmak olacaktır.

Bu kadın dışa dönük ve özgüven sahibidir. Sabit burçlardan olması, onun hırslı ve kafasına bir hedef koyduğunda, başarmaya kararlı olduğu anlamına gelir. Bir şeye bir kez heves etti mi, yapabileceklerinin sınırı yoktur. Yaratıcı enerjisi ile bir çok fikri hayata geçirebilir. Ayrıca inanılmaz derecede cömert, sadık ve onurludur.

Aslan kadınının güçlü etik değerleri vardır. Onun için onur ve gurur hayati önem taşır – değer yargıları, erdemleri olmadan kendini boş hisseder. Dişi Aslan akıllı, esprili, güçlü ve yaratıcıdır. Sahne önünde olmayı ve performans sergilemeyi sevmesi, sahip olduğu yaratıcılıkla birleştiğinde, Aslan burcunun neden sanat ve eğlence endüstrisinde bu kadar çok yer aldığını anlayabilirsiniz.

Aslan burçlarının saçları genellikle bir şekilde dikkat çekici olacaktır. Unutmayın ki bu burç aslan tarafından sembolize edilir. Aslan yelesi gibi parlak altın renkli, gür ve kabarık saçlı bir çok Aslan kadını görmeniz mümkündür. Bu özellik yükseleni Aslan olan kişilerde daha da belirgindir. Veya bu kişiler saç rengini ve modelini sık sık değiştirebilirler çünkü saçları onların en göze çarpan yeridir.

Aslan Kadını ve Aşk

Aslan burcu kadını için “ya hep ya hiç” tir. Bir işe veya ilişkiye, ya kendini tamamen verir, ya da hiç dahil olmaz. Hayatının her alanında tezahür eden bu yoğunluk ve tutku, kendini en çok aşk hayatında gösterir. Kitaplarda ve filmlerde anlatılan türden bir aşkı arıyorsanız, bir Aslan kadınında bulma şansınız yüksektir.

Aslan kadınıyla aşk, aşırı yüksekler ve derin alçaklardan oluşan bir roller coaster gibidir. Bu kadınla yaşanan aşk “Büyük Aşk” tır – temellerinizi sarsan, iliklerinize kadar size aşkı hissettiren. Aslan kadını, aşkı hayatının merkezine yerleştirecek, ancak karşılığını görmek de isteyecektir ve daha azına razı olmayacaktır.

Aslan burcu kadını kolayca aşık olma eğilimindedir ve olduğunda tam anlamıyla aşık olur. Bu, onun kolay bir kadın olduğunu ya da önüne çıkan herkese aşık olacağını söylemek değildir. Sadece, hayalini kurduğu doğru kişiyle karşılaştığında, aşka boyun eğmesi onun için kolay olacaktır. Ayrıca Aslan burcu kadını sahiplenicidir, bu yüzden onu kıskandıracak bir şey yaparsanız, pençelerini çıkarmasına da hazır olun.

Aslan Kadını ve İlişki

Sabit burçlardan olan Aslan kadını, bir ilişki içerisindeyken partnerine çok sadıktır. Partnerinin de eşit derecede sadık, benzersiz, bağımsız ve güçlü bir birey olmasını bekler. Dişi Aslan kendine partner olarak bir bakıcı değil, beraber şehir ormanının altını üstüne getirecek bir avcı arar. Doğru partnere karşı sadık, cömert ve sıcak olacaktır.

Aslan burcu bir kadınla ilişki her zaman eğlenceli olacaktır. Rutinden nefret eder ve sürekli olarak birlikteliğinize değişiklik ve drama katmanın yollarını düşünür. Evet, bazen ateşle oynamak gibi tehlikeli hissettirecek, ancak bir Aslan kadınıyla birlikte olmaktan aldığınız ne olacağını asla bilemeyeceğiniz adrenalin buna değecektir. Bu kadınla ilişkiden asla sıkılmayacaksınız.

Aslan burçlarının lüksü sevdiğini unutmayın. Bu kadına hediye alırken lüks, kaliteli ve özel olmasına dikkat etmeniz iyi olacaktır. Aslan kadınları en çok Yay, KoçİkizlerTerazi ve Kova ile uyumludur. Ayrıca bkz. burç uyumu.

Aslan Kadını ve Seks

Aslan burcu kadını için seks fazlasıyla önemlidir. Cinsellik onun için, sevgiliyle kurulan bir bağdır. Aynı zamanda, ne kadar ateşli ve arzu edilir olduğunu göstermesinin de ilk yoludur. Aslan kadınları seksi iç çamaşırlarını sever ve çoğu yatak odasında lider olmak ister. Çoğunlukla üstte olmak isteyecektir.

Sekste maceracı ve her şeye hazırdır. Hem Güneş tarafından yönetilmesi hem de ateş burcu olması, bu kadını oldukça ateşli ve güçlü bir cinsel dürtüye sahip biri yapar. Sevişme konusunda çok yeteneklidir. Partnerini tatmin eder, kendisi de tatmin olmayı bekler.

Aslan Kadını ve Arkadaşlık

Aslan burçlarının temel özellikleri: sahip oldukları yaşama sevinci, hayattan keyif almasını bilmeleri ve sıcak ruhlarıdır. Hayranları bu kadının ateşli enerjisinin ve coşkusunun etrafında toplanır. Tipik bir Aslan kadını sosyal, dışa dönük, telefon rehberi bir çok arkadaşla dolu, ajandası full bir kadındır. Ayrıca bu kadar çok arkadaşa sahip olmasının diğer sebepleri aşırı cömert, yardımsever ve eli açık olmalarıdır. Bu cömertlik, arkadaşlarını lüks bir şekilde şımartmaya kadar gidebilir. Bu sebeple fazla verici olma konusunda zaman zaman kendini dizginlemesi gerekebilir. Aslan kadını kız arkadaşlarına sadık kalacak ve çok ciddi ihanetler dışında, ona yapılan her şeyi affedecektir.

Aslan Kadını ve Kariyer

Aslan burcu kadınının doğal özgüveni, onu doğuştan bir lider yapar. Çevresindeki insanları organize etme ve motive etme konusunda benzersiz bir yeteneğe sahiptir. İşleri karmaşıklaştırmayan biridir. Hiçbir kariyer, bu kadının yeteneklerinin ötesinde değildir ve istediği her mesleği edinebilir. Ancak, doğuştan sahip olduğu genel özellikler düşünüldüğünde, sosyal hizmetler, etkinlik organizasyonları, politika, spor, satış ve moda sektörlerindeki kariyerlere yatkın olduğu düşünülebilir.

Genellikle dramatik ve her zaman dışa dönük olan Aslan kadını, sahne ışığı altında olmaya bayılır. Bu sebeple sahnede olacağı her türlü iş, onun için idealdir.

Aslan Kadını ve Para

Aslan burcu kadınının dikkatini çekmek istiyorsanız, hayattaki lüks ve pahalı şeylerden bahsedin. Lüks arabalar, malikaneler ve pahalı mücevherler her zaman ilgisini çeker. Zor günler için para biriktirmek her zaman bu kadının önceliği olmayabilir. Ona göre para, biriktirmek için değil, harcamak içindir. Tabi yine de, aklının bir köşesinde para konusunda endişelendiği zamanlar olacaktır.

Para biriktirmek, Aslan kadınının her zaman önceliği olmadığından, dünyasını süsleyen şeyler konusunda savurgan olabilecektir. Ev dekorasyonunda ve gardırobunda, satın alabileceği en iyi şeylerin olmasını bekleyebilirsiniz. Aslan burcunun doğal evi 5. evdir ve bu evin yönettiği konulardan biri de kumar ve oyunlardır. Bu sebeple kumar oyunlarına zaafı olabilir.

Aslan Kadını ve Aile

İster ev kadını, ister kariyer sahibi olsun, en iyisi olmak ister. Eviyle ve ailesiyle gurur duyacaktır. Çocuklarla ilgili konular 5. evin yani Aslan burcunun doğal evinin yönetimindedir. Dolayısıyla Aslan burçları çocukların yanında çok rahattır, çocuklarla çok güzel vakit geçirebilir, eğlenebilir, oyunlar oynayabilir, adeta çocukla çocuk olurlar. Çocuklarla eğlenceli vakit geçirmek onların yaratıcı yönlerini besler.

Kraliyet burcu olmasına rağmen, Aslan kadınının evi bir saray olmak zorunda değil, ama evinin her zaman “özel” bir havası olacaktır. Evinde birkaç eşsiz, değerli ve pahalı parça olacaktır, ancak evinde lüksten daha fazlası, bir rahatlık hissi olacaktır. Aynı kedigiller gibi, Aslan burcu kadını rahatça dinlenebilmeyi sever. Yatağının rahatlığı onun için önemlidir – alabileceğinin en iyisine sahip olacaktır.

Aslan Kadını ve Sağlık

Zodyağın 5. burcu olan Aslan burcunun insan vücudunda yönettiği yerler kalp ve omurgadır. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu nedenle, Aslan kadını kalp ve omurga rahatsızlıklarına eğilimli olabilir. Bu kadın aşırı enerjik ve aktif olabileceği için, yapması gerekenden fazla fiziksel aktivitede bulunursa, sırt ağrısı ve omurga yaralanmaları yaşayabilir.

İlginç bir şekilde, aktif zamanlarında ne kadar hareketliyse, dinlendiği zamanlarda da o kadar fazla dinlenir. Tembellik zamanlarında, uzun uzun yatıp uyuyabilir.

Aslan Burcu

Aslan Burcu Erkeği


Background vector created by pikisuperstar – www.freepik.com

Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog