İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Venüs Burcu İkizler

Venüs burcumuz; duygularımızı, değer verdiğimiz şeyleri, aşka ve ilişkilere olan yaklaşımımızı ve hayattan nasıl ve ne şekilde zevk aldığımızı gösterir. Ayrıca paramızı nasıl harcadığımız ve satın aldığımız şeyler hakkında da bilgiler verir.

Doğdukları anda, Venüs gökyüzünde İkizler burcunda konumlanan kişilerin Venüs burcu İkizler’dir.

Venüs’ü İkizler burcunda olan kişiler, karşı tarafı konuşkanlıkları ve esprileriyle etkilemeye çalışırlar. Flört ederken, ne kadar çok şey bildiklerini ve ne kadar çeşitli ilgi alanları olduğunu ortaya koyacaklardır. Bu kişiler aşk ilişkilerinde şakacıdır. Bazıları onları fazla alaycı bulabilir. İkizler burcu değişken ve çok yönlü olmasıyla bilinir. Venüs, İkizler burcunda konumlandığında da, bu yerleşime sahip kişilere ilişkilerinde değişikliğe ihtiyaç duyma hissi vermiştir. Bu kişiler durağan, sıradan ve sıkıcı ilişkilerden kaçınırlar. Güneşi Boğa burcu gibi sabit bir burçta olanlar bile, ilişkilerinde heyecan, çeşitlilik ve değişkenlik isteyecektir. Onları elde tutmak zor olabilir.

Venüs burcu İkizler olan kişiler, ilişkilerinde tek bir kişiye bağlanmakta zorlanırlar çünkü özgürlük hissi onlar için oldukça önemlidir. Aşk ilişkilerinde rahat tavırlar sergilerler. Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. İkizler ayrıca konuşkanlığı ile bilinir. Venüs’ü İkizler’de olan kişiler için partneriyle açık iletişim kurabilmek çok önemlidir. Her ne kadar ilişkileri hakkında konuşmaya hevesli olsalar da, daha derindeki konulara yüzeysel yaklaşma eğilimindedirler. Aşkta beklentileri ve zevkleri sık sık değişir. İlişkide her gün başka bir beklenti ile uyanabilirler.

İkizler burcunda Venüs’e sahip birini ilişkide memnun edebilmek için; onun eğlence ve çeşitlilik ihtiyacını karşılamak, kıvrak zekasına ve bilgisine hayranlık duymak ve onunla beraber eğlenebilmek gerekecektir. Ayrıca ilişkisi dışında, arkadaşlarıyla vakit geçirebilmesi için ona bolca alan tanımanızı bekleyecektir. Bu yerleşime sahip birini etkilemek için, onunla beraber ne kadar çok eğlendiğinizi gösterin. Onlarla geçirilen zaman zaten kesinlikle heyecan verici olacaktır.

Venüs’ü İkizler’de olanlar için ideal date, sinemaya gitmek ve ardından film hakkında uzun uzun konuşmaktan oluşabilir. Sosyal etkileşimlerden etkilenirler. İkizler burcu ayrıca meraklıdır. Venüs İkizler insanları da bazen sırf meraktan dolayı bir ilişkiye başlayabilirler. Genellikle flört etmekten hoşlansalar da, aşk söz konusu olduğunda biraz soğuk ve mesafeli görünebilirler.

Bu yerleşime sahip kişiler için çeşitlilik adeta ilişkinin tuzu biberidir. Eğlenceli, sosyal ve konuşkandırlar. Enerjik ve eğlenceli olabilirler ancak duygusal konularda ilgisiz ve yüzeysel davranabilirler. İlişkide, duygusal olarak bağlanmaktan ziyade zihinsel düzeyde daha kolay bağlanma eğilimindedirler. Bu yerleşimin olumsuz tarafları tutarsızlık, kararsızlık, yüzeysellik ve değişkenlik olarak sayılabilir.

Venüs burcumuz parasal konulara olan yaklaşımımızı da gösterir. Nasıl para harcadığımız ve satın aldığımız şeyler hakkında bilgiler verir. Parasal konularda, Venüs’ü İkizler’de olan kişiler kitaplara, sosyal medya uygulamalarına veya sosyal etkinliklere rahatça para harcayabilirler. İlişkiler konusunda olduğu gibi, nesnelere ve kişisel eşyalara bağlılık konusunda da biraz zayıftırlar. Bu kişiler sahip olmak istedikleri nesnelerde de çeşitlilik ararlar. Bir şey satın alırken kararsızlık yaşayıp, sıklıkla iki seçenek arasında kalabilirler.