İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mars Burcu

Bizi harekete geçiren nedir? Bizi ateşleyen, öfkelendiren nedir ve bu öfkeyi nasıl ifade ederiz? Gerçekten neyi arzuluyoruz ve arzularımızı elde etmek için nasıl hareket edeceğiz? Bunların hepsi Mars’ın hangi burçta konumlandığı ile ilgilidir. Mars burcumuz temel doğamız, saldırgan içgüdülerimiz, cinselliğimiz ve dürtülerimiz hakkında çok şey ortaya koyar.

Doğduğumuz anda Mars gezegeninin gökyüzündeki konumu hesaplanarak bulunan Mars burcumuz, kendimizi ortaya koyma, mücadele ve rekabet etme kapasitemizi temsil eder. Aynı zamanda stratejik olarak bir hedefi takip etme kapasitemizi de tanımlar. Mars’ın doğum haritamızdaki yerleşimi, öfkemizi nasıl ifade ettiğimizi ve başkalarıyla olan sınırlarımızı nasıl belirlediğimizi yönetir. Doğum haritamızda Mars’ın hangi burçta ve evde (“ev” terimi, doğum haritamızda bir gezegenin bulunduğu alanı ifade eder) konumlandığını öğrenerek, bize nelerin enerji verdiğini ve hayatta ilerlememizi sağlayan şeylerin neler olduğunu anlayabiliriz.

Mars burcumuz ayrıca cinselliğe olan yaklaşımımızı gösterir. Cinselliği nasıl yaşadığımızı ve kendimizi cinsel düzeyde nasıl ifade ettiğimizi gösterir.

Basitçe ifade etmek gerekirse, Mars burcumuz ve konumlandığı ev, bizi neyin harekete geçmeye teşvik ettiğini, bunu yaparken ne kadar etkili olduğumuzu ve nasıl mücadele edeceğimizi gösterir. Mars’ın yerleşimi aynı zamanda bencillik, benmerkezcilik ve zorbalık eğilimimizi veya isteklerimizi elde etmek için acımasız davranışlarda bulunma eğilimimizi gösterebilir.

Mars burcumuz, kendimizi nasıl savunduğumuzu ve arzularımızı nasıl ifade ettiğimizi gösterir. Doğum haritamızda Mars’ın yerleşimini anladığımızda, içimizdeki tutkuları neyin ateşlediğini, ne kadar cesur olduğumuzu ve ne kadar inisiyatif alabildiğimizi keşfedebiliriz.

Mars’ın Özellikleri

Doğum haritasında Mars güçlü konumda olan kişiler cesaretleri, öncü ruhları ve rekabetçi özellikleri ile dikkat çekerler. Hızlı ve kararlı olmayı gerektiren herhangi bir yeteneğe sahip olabilirler. Bu kişiler özellikle enerjik olabilirler ve her zaman bir şeylerle meşgul olmaları gerekebilir. Ayrıca biraz tartışmacı olabilirler ve öfkelerini kontrol etmek için çabalamaları gerekebilir.

Mars, sportif yetenekleriyle tanınan kişilerin, girişimcilerin, yüksek stresli ortamlarda, metal veya kesici aletlerle çalışan kişilerin doğum haritalarında genellikle güçlü konumdadır.

Mars’ın yönettiği konular:

– Bir şeyi başlatma ve eyleme geçme

– Rekabet ve mücadele etme

– Kendini tanımlama

– Öfke ve kendini kabul ettirme

– Benmerkezcilik

– Cinsellik ve güç

– Cesaret ve kontrol

Mars burcunuzu seçerek detaylı olarak inceleyebilirsiniz:


Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, astrolog, mars burcu, mars burcu nedir, mars burcu ozellikleri, mars burcu özellıklerı, mars, mars neyi temsil eder