İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kova Burcu Kadını

(20 Ocak-18 Şubat)

Zodiac character Free Vector

Kova burcu kadınını ele geçirmek isteyenlere bir tavsiye- boşuna uğraşmayın. Nasıl ki rüzgarı bir kavanoza kapatamıyorsanız veya bulutları belli bir şekle sokamıyorsanız, Kova burcu kadınını da ele geçirmeniz mümkün olmayacaktır. Onu bir kalıba sokmaya çalışmayın, çünkü muhtemelen tüm beklentilerinize zıt ve tam olarak sizin olmasını beklemediğiniz gibi davranacaktır. Uranüs tarafından yönetilen Kova burcu, beklenmedik şekilde davranır, onun ne yapacağını kestirmek neredeyse imkansızdır.

Kova burcu kadını toplumsal kurallara karşı gelen bir kadındır. Herkesten farklı hareket etmek ister, basmakalıp kurallara, normlara, geleneklere uymayı red eder. Birçok Kova burcunun hayata karşı vizyoner, azimli ve hümanist bir yaklaşımı vardır. Parlak fikirlerle dolu yaratıcı zihinleri vardır.

Kova, hava elementi burçlarındandır ancak diğer hava burçları olan İkizler ve Terazi kadınları gibi hafif bir meltem esintisi gibi değildir. O, içten gelen bir güçle dolu fırtına gibidir. Onunla ilk tanıştığınızda güçlü iradesi biraz korkutucu gelebilir. Sıkı tutunun ve kendinizi ona bırakın. Fırtına geçtiğinde, ortalık sakinleştiğinde, karşınızda güçlü, zeki, bağımsız ve en önemlisi kendine has bir kadın bulacaksınız.

Aslında Kova burçları zodyağın uzaylılarıdır denebilir ve onlar da farklı olmaktan oldukça gurur duyarlar. Sanki başka bir gezegenden gelmiş bir antropolog gibi, yeryüzündeki hayatı büyülenmiş bakışlarla izliyorlar gibi görünür. Kova burcu kadını gizemlidir, bilmece gibidir. Ne yapacağı tahmin edilemez. Benzersizdir. Kova burcu kadınları diğer burç kadınlarından oldukça farklı olduğu gibi, ayrıca bir Kova kadını başka Kova kadınına da benzemez. Zodyağın en ilginç ve özgün burcudur Kova. Sizi her zaman şaşırtmayı başaracaktır. Tam onun karakterini çözdüğünüzü düşündüğünüz anda, farklı bir şey yapacak ve sizi şaşkına çevirecektir. Sürprizlerden hoşlanmayanlar için Kova burcu zor bir karakterdir.

Kova burcu sabit burçlardandır, yani birinin ona nasıl davranacağını söylemesinden hoşlanmayacaktır. Emir almaktan da, emir vermekten de hoşlanmaz. Ancak yardıma ihtiyacınız varsa, hümanist yanıyla anında yardımınıza koşacaktır. Ayrıca ihtiyacınız olduğunda size çok iyi tavsiyeler verecektir.

Kova burcu kadını, insancıl doğası gereği hayatın her kesiminden insanla anlaşabilir. Yaşı, konumu, statüsü ne olursa olsun, insanları aynı şekilde selamlar ve etkileşim kurma eğilimi gösterir. Önyargılı yaklaşımlar veya insan kayırma gibi davranışlar Kova burcunun özellikleri değildir. Bu şekilde davranan insanlara da karşı çıkacaktır.

Uranüs yönetiminde oldukları için, Kova burçları yeniliği, gelişimi ve ilerlemeyi isterler. Kova kadını seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi, yeni bilgiler edinmeyi sever ancak ilginç bir şekilde eskiye bağlı olabilir. Onlar ilerlemeyi isterken, sabit burçlardan olmalarından dolayı, kişisel düzeyde değişimden hoşlanmayabilirler. Değişimden hoşlanmamaları, aynı zamanda sadakat duygusundan, geçmişe ve anılarına olan bağlılıklarından dolayı olabilir. Bu sebeple, iyimserlikle ve umutla ileriye bakma cesaretine sahip olsalar da, yine de nereden geldiklerini ve kim olduklarını unutmazlar.

Genellikle “sadakat” kelimesini duyduğumuzda, aklımıza hemen partnerimize olan sadakat duygusu gelir. Kova burcu kadınları partnerlerine sadık olmakla kalmaz, sadakatlerini farklı, daha derin bir düzeye de taşırlar. Bu burcun kadını, eğer gerçekten benimsemişse, belirli bir markaya, restorana, markete, takıma, müzisyene vb. herhangi bir şeye de sadık kalır, tabi ki gerçekten değersiz olduklarını kanıtlamadıkları sürece. Bu, günümüz dünyasında nesli tükenmekte olan nadir ve harika bir özelliktir. Kovaların pek çok ilgi alanı olsa da, doğaları gereği gelgeç gönüllü değillerdir.

Kova Kadını ve Aşk

Zihinsel düzeyde, hayatta birçok şey Kova kadını için bir oyundur ve hiçbir şey aşk oyunundan daha büyük bahislere sahip değildir. Aşk oyununu oynarken, taşlarını doğru yere koyacak ve asla yanlış bir hareket yapmayacaktır. Kova burcu kadını için aşk eğlenceli ve keyifli olmalıdır. İlişkiyi ilginç ve eğlenceli kılmak için, ilişkide değişik roller üstlenecektir.

Aşka olan bu eğlenceli yaklaşımı, Kova burcundaki bir kadının kolayca aşık olacağı anlamına gelmemelidir. Aksine, onun birine güvenmesi ve duygusal olarak bağlanabilmesi biraz zaman alır. Her ne kadar arkadaş canlısı olursa olsun, onun kalbine ulaşmak zaman alacaktır. Bazı Kova kadınları için zor ilişki denebilir. Partneri, bu güçlü iradeli, bağımsız kadının yarattığı zorluklarla başa çıkmak için zihinsel olarak hazırlıklı olmalıdır.

Kova kadını, diğer hava burçları gibi entelektüel bir burçtur ve zihinsel uyuma önem verir. Kova kadını için ideal partnerin, en az onun kadar zeki ve entelektüel olması ve onun çok yönlülüğünü anlayabilecek kapasiteye sahip olması gerekir. Ona göre iletişim, başarılı bir ilişkinin anahtarıdır ve hissettiği her duyguyu rasyonelleştirebilir.

Kova kadını bağımsızlığına fazlasıyla önem verir. Partnerinden ona özgür bir alan sağlamasını bekler ve o da partnerinin özgürlüğüne saygı duyar. Kova kadınının, her zaman insanlardan gizli tuttuğu, kendine sakladığı bir parçası vardır. Partneri ona ne kadar yakın olursa olsun, tam olarak Kova kadınına sahip olamayacaktır veya onu tanımış olamayacaktır. Partnerinin bunu bilmesi ve beklentilerini ona göre oluşturması iyi olacaktır. Kova burçları ailelerine veya en yakını gördükleri kişilere bile kendilerini tamamen açmazlar. Partnerinin, onun bu kişisel alanına saygı duyması gerekecektir.

Kova burcu kadını, gerçek aşkı bulduğunu düşündüğünde, kalbini özgürce partnerine verecektir. Kendine has ve sürprizlerle dolu olan bu kadın, partnerine, daha önce hiç yaşamadığı zevkleri yaşatabilir. Kova kadını aşık olduktan sonra geri dönüşü yoktur. Birkaç ayrılık yaşayabilir, ancak her zaman eski sevgilileriyle arkadaş kalmayı başaracaktır. Eski aşkları genellikle onu asla tam olarak unutamaz ve ayrıldıkları için pişman olurlar.

Kova Kadını ve İlişki

Bir Kova kadınının ilişkide en çok ihtiyaç duyduğu şeyler kişisel alan ve özgürlüktür. Partnerinin ona özgür alan sağlaması gerekir. Bir Kova kadını ile ilişkiye başlarken, onun geleneksel bir ev hanımı olması beklentisi içine girmemek en iyisi olacaktır. Eve geldiğinizde, terliklerinizi kapının önünde hazır eden, çocukları yatağa yatırmış ve akşam yemeğinizi pişirmiş bir kadın görme beklentiniz varsa, bu beklentiden erken vazgeçmeniz iyi olacaktır. Kova burcu kadınının, çocukları kapının önünde hazır etmesi, yemeğinizi yatağa yatırması ve akşam yemeğinde terliklerinizi pişirmesi daha olasıdır.

Kova kadını biraz asidir ve geleneklere karşıdır. Bu kadın için mükemmel ilişki, onunla birlikte statükoyu alt üst etmekten mutluluk duyacak biriyle olacaktır. Birlikte toplumsal normlara karşı gelebileceği bir partner ister hayatında. Bu bakımdan, onun için ideal partnerler genellikle Terazi, İkizler, Yay, Aslan ve Koç olarak kabul edilir. Ayrıca bkz. burç uyumu.

Kova Kadını ve Seks

Kova burcu kadını için seks kısmen zihinsel bir konudur. Biraz sapyoseksüel oldukları söylenebilir. Yatak odasında aradığı şey, onu parlak bir zihinle büyüleyebilecek, biraz da göze hitap edecek biridir. Parlak zeka onu tahrik edebilir.

Kova kadınları, yatak odasında asla çekingen veya utangaç olmazlar. Her zaman yeni şeyler denemeye açıklardır. Hem yatak odasında, hem de dışında risk alan kişilerdir. Bu nedenle Kova burcundaki bir kadın halka açık bir yerde buluşma önerisinde bulunursa asla şaşırmayın. Çünkü kuralları çiğnemek bu burcu tam olarak tahrik eden şeydir. Kova burcunun havası ateşi harlayacağı için, cinsel uyumu en iyi ateş grubu burçları (Koç, Aslan, Yay) ile yakalarlar. Genellikle zıt burçlar arasındaki cinsel uyum en yüksek seviyede olduğu için, özellikle zıt burçları olan Aslan ile cinsel hayatları oldukça ateşli olacaktır.

Kova Kadını ve Arkadaşlık

Kova burcu arkadaşınızla sokakta yürüyün ve kaç kişinin ona “merhaba” ve “nasılsın” demek için durduğunu sayın – bir hayli fazla. Neredeyse herkesle arkadaştır, ya da en azından öyle görünür. Aslında Kova kadını insanların onunla yakınlık kurmasına nadiren izin verir. Gerçek duyguları söz konusu olduğunda biraz çekingen olabilir. Gerçekte arkadaş çevresinin, sıradan merhaba-nasılsın rutininin gösterdiğinden çok daha küçük olduğunu göreceksiniz. Kimseye kendini tamamen açmadığı için, yakın arkadaşları bile onu tam anlamıyla tanımakta zorluk yaşayacaktır. Kova kadını sürprizlerle dolu olduğu için, arkadaşları onu ne kadar tanıdığı düşünseler de, her an beklenmedik bir şey yapabilir.

Kova kadını, etrafını geniş bir arkadaş yelpazesi ve çeşit çeşit kişilik özelliklerine sahip insanlarla çevreleyecektir. Farklı ve özgün olan her insan onun ilgisini çeker ve onları tanımak ister. Kendisi şahsına münhasır olduğu için, arkadaş çevresinin da çeşitliliğe sahip olmasını ister. Cömert ve ihtiyaç duyduğunuzda her zaman yanınızda olan Kova kadını, bağımsızlık sevgisini ve entelektüel arayışlarını paylaşabileceği insanlar ile iyi anlaşacaktır.

Kova burcunun astrolojik evi 11. evdir ve bu ev arkadaşlarımız ve tanıdıklarımız ile ilişkilendirilir. Çevresinde bu kadar çok insan olmasının sebeplerinden biri de budur. Arkadaşlığa çok değer veren Kova kadını, son derece sadıktır ve uzun süreli ve kalıcı arkadaşlıkları ile bilinir.

Kova Kadını ve Kariyer

Kova kadını bir ‘fikir’ insanıdır. Her şeyi sorgular ve yeni yaratıcı fikirler üretir. Ancak bu fikirleri her zaman bir araya getiren ve hayat geçiren kişi olmak istemez. Çevresinde onun yaratıcı fikirlerini hayata geçirecek bir ateş grubu burcu olması iyi olur. İş hayatında ateş grubu burçları ile özellikle ortaklık yapmaları iyi sonuçlar doğuracaktır. Kova kadını, inatçılığını ve sabit fikirli yönünü iş arkadaşlarına karşı dizginlediği sürece, çok iyi bir lider, ilham veren bir meslektaş ve her yönüyle sevimli ve çalışkan bir çalışan olur.

Kova kadınının karakterine uygun olabilecek meslekler; sosyal hizmetler, fotoğrafçılık, mühendislik, psikoloji, mimarlık veya eğitim sektörü olabilir. Sanat dalları, seyahat sektörü, bilim insanı, sporcu, politikacı, astrolog, pazarlama ve halkla ilişkiler özellikle güçlü seçimlerdir.

Sabah 9 – akşam 5, her günü aynı olan, operasyonel ve tekdüze işler Kova burcu kadınına göre değildir. Durağan bir iş için fazla bağımsız ve enerjiklerdir. Oldukça yaratıcı ve idealist olduğu için, sahip olduğu güçlü insan-ilişkileri becerilerini, iyi bir şekilde kullanmak isteyecektir. Bir Kova burcunun başında işi yapması için beklemeyin çünkü zaten hiçbir denetime ve yönlendirmeye gerek duymadan kendi bildiği gibi yapacaktır.

Kova Kadını ve Para

Kova kadını bağımsızdır ve finansal sorumluluklarını kendisi üstlenir. Bu kadın ileri görüşlüdür ve yatırımlar konusunda risk almaya karşı değildir. Ancak yapacağı yatırımlar ve olası risklerin ne olduğunu belirlemeye her zaman kendisi de dahil olacaktır.

Para biriktirmek ve/veya harcamak için yaşayan bazı burçların aksine, birçok Kova kadını paraya o kadar da bağlı değildir ve fazla anlam yüklemez. Sık sık, sahip olduğu paranın, daha çok ihtiyacı olan birine verilip verilemeyeceğini düşünür. Böyle bir Kova kadını olur da çok fazla paraya sahip olursa, parasını onun adına yönetmesi için bir muhasebeci tutması iyi olacaktır, yoksa elinden kayıp gider.

Nadir de olsa, paraya fazla bağlı olan ve değer veren Kova kadınları ise bu konuda çok kurnaz olabilir. Finansal danışmanlar dikkatli olun – Kova kadınının bağımsız, duygusuz yapısı onu zorlu bir müzakereci yapar.

Kova Kadını ve Aile

Kova kadınları, zaman zaman mesafeli görünseler de, sevgi dolu anneler olurlar. Ancak bağımsızlıklarına önem verdikleri için, arada bir kendilerine zaman ayırmak isteyeceklerdir. Çocukları da, erken yaştan özgür bireyler olmayı öğrenebilecekleri için bundan gerçekten faydalanabilirler. Kova burcu anneler, çocuklarını çok iyi dinler ve onları anlayabilmek için çok iyi empati kurarlar. Çocuklarına özenli ve saygıyla yaklaşır. Çocuklarını asla aşağılamaz, küçük düşürmezler. Onları çok nadir çocuklarını azarlarken veya bağırırken görürsünüz. Yaramazlık yaptıklarında, çocuklarını karşılarına alıp, karşılarında bir yetişkin varmış gibi yaptıklarının yanlış olduğunu büyük bir sakinlikle anlatacaklardır.

Kova kadını, yeri geldiğinde çocuklarının karşısına bir ebeveyn olarak geçip, onlara bir çok değer öğretir. Yeri geldiğinde de onlarla çocuk olur. Kova kadınları, çocukları ile heyecan verici ve sıra dışı oyunlar oynar ve onların oyunlarına gerçekten dahil olur. Kova anneler ile oyun oynamak oldukça eğlenceli olur.

Kova Kadını ve Sağlık

Kova burcunun insan vücudunda yönettiği bölgeler ayak bilekleri, kaval kemiği ve dolaşım sistemidir. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Özellikle ayak bilekleri dikkat etmeleri gereken yerlerdir. Kovalar, yürürken genellikle nereye gittiklerine bakmadıkları ve sürekli kafalarında başka bir şey düşündükleri için, ayak bileklerini burkma veya kırma olasılıkları yüksektir. Ayrıca Uranüs yönetiminde oldukları için, ani hareket etme eğilimi gösterirler ve bu ani hareketler burkulmalara ve sakatlanmalara sebebiyet verebilecektir. Dolaşım sisteminde de problemlere eğilimleri olabilir. Özellikle kan dolaşımları zayıf olabilir.

Kova burcu kadını genel olarak sağlıklıdır. Bir tür sosyal aktiviteye bağlı olmadığı sürece, egzersiz yapmaya çok düşkün değildir. Bu yüzden onu nadiren tek başına egzersiz yaparken görürsünüz.

Kova Kadınının Stili

Kova kadını sıradan bir moda tutkunu değildir. Aslında, o sıradan olan hiçbir şey değildir. Onun tarzıyla ilgili emin olabileceğiniz tek şey, benzersiz bir şekilde kendine ait olacağıdır. Aynı zamanda, aslında vizyoner olduğu için, moda konusunda diğer herkesten bir adım önde olması da muhtemeldir. Onun bugün giydiğini, önümüzdeki yıl herkes giyecektir.

Kova kadını harika görünebilir. Onun görünüşü ile ilgili her zaman çarpıcı bir şeyler vardır. Belki genellikle uzun ve biçimli bacakları, belki iri gözleri, değişik saçları veya sadece yürüyüş şekli olabilir. En sade kıyafetlerde bile stilini öne çıkarmayı başaracaktır. Stili “çabasız” şıklık olarak tanımlanabilir.

Doğal içerikli güzellik ürünlerine düşkündür. Yalnızca, hayvanlar üzerinde test yapılmadığı garanti edilen güzellik ürünlerini satın alacaktır. Doğal terapilere derin bir ilgisi vardır. Doğal taşlar, kristaller gibi spiritüel yönünü uyandıran her şeye ilgi duyar.

Kova Burcu

Kova Burcu Erkeği


Background vector created by pikisuperstar – www.freepik.com

Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog