İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Terazi Burcu Erkeği

(23 Eylül – 22 Ekim)

Toplumun kurallara ihtiyacı vardır ve bu kurallar adaleti, eşitliği ve huzuru sağlamaya çalışır. Bireysel düzeyde, Terazi burcu medeniyetlerin bu yasalarını temsil eder. Terazi burcu erkekleri de fazlasıyla medeni, uygar ve oldukça kibar insanlar olarak karşımıza çıkar.

Terazi burcu erkeği, mükemmel bir şekilde dengelenmiş bir erkek örneğidir. Ortaklığın, eşitliğin ve adaletin temsilcisidir. Her zaman objektif olan bu erkek daima dengede kalmaya çalışacaktır.

Terazi burçları, genellikle herkes için en iyisi olduğunu düşündüğü şeyi yapmaya çalışır. Herhangi bir durumda, mümkün olan her perspektiften düşünerek, herkesi memnun edilebileceğine inanır.

Terazi burcu erkeği barış yanlısıdır ve kavga etmeyi sevmez. Öfke ile hiçbir şeyin elde edilemeyeceğini bilir ve yüzleşmekten kaçınmak için her şeyi yapar. Huzuru ve sessizliği tercih eder, uyum ve denge için çabalar. Tartışma anında kapıları çarpmak veya eşyaları fırlatmaktansa, olayları derinlemesine konuşmayı ve olayı sizin bakış açınızdan dinleyerek anlamaya çalışmayı tercih eder.

Terazi erkeği, kararsızlığı ile mücadele içindedir ve yanlış karar verme korkusu, bazen herhangi bir karar vermesine engel olur. Bu durum zaman zaman sinirlerinizi bozabilir. İzlemek için bir film seçmeyi, ne yemek yiyeceğini veya nerede buluşacağınızı seçmeyi ona bırakırsanız, seçim yapması zaman alabilir. Ancak kararsızlığının bir zayıflık göstergesi olmadığını, sadece tarafsız kalmak istediği için böyle olduğunu unutmayın. Derin bir nefes alın ve bir seçim yapmasını bekleyin. Eğer seçim yapabilirse, bu tüm seçeneklerin en doğru ve adil olanı olacaktır. Terazi erkeği tarafsız bir yargıç ve objektif bir karar vericidir. Tavsiyeye ihtiyacınız olduğunda mükemmel bir arkadaştır.

Hava burçlarından olan Terazi burcu erkeği entelektüeldir ve fikirlerini başkalarıyla tartışmaktan hoşlanır. Bu kişiler, doğuştan gelen bir adalet duygusuna sahiptir. Çok iyi tartışmacı olurlar ve her olayın avantajlarını ve dezavantajlarını tartabilirler.

Venüs tarafından yönetilen Terazi erkeği romantik, kibar ve naziktir. Pahalı saatler, lüks arabalar gibi güzel şeylere tutkusu vardır. Aynı zamanda güzel insanları da sever. Oldukça çekici olan Terazi erkeği, her durumda ve yerde ne söyleneceğini çok iyi bilir.

Terazi Erkeği ve Aşk

Terazi erkeği için aşk, duyguların nihai ifadesidir. Islah olmaz bir romantik olan bu adam, aşık olmayı çok sever ve çok kolay aşık olur. Aşık bir Terazi erkeği, mükemmel uyumun sırrını bulmuştur. Bir çok konuda kararsız olmasına rağmen, aşık olduğunda oyun oynamaz. Çünkü oyunlar oynayarak kandırmak, karşısındaki insana haksızlık olur. Bu adam sizi arayacağını söylerse, emin olun ki arayacaktır.

Terazi Erkeği ve Seks

Terazi erkekleri yatakta cömert aşıklardır; tatmin etmek ve tatmin olmak ister. Seks, Terazi erkeklerine çift doz zevk sağlar – hem verirken hem de alırken. Bu erkek, partnerini baştan çıkarmaya, ön sevişmeye ve tahrik etmeye heveslidir. Dışarda olduğu kadar, yatak odasında da çekici, şehvetli ve duygusal bir aşıktır. İpek çarşaflara serpilmiş gül yaprakları, şampanya ve ay ışığında dans ile sizi baştan çıkarabilir.

Terazi Erkeği ve İlişki

Terazi burcu erkeğinin kendini en tamamlanmış hissettiği zaman, bir ilişki içindeykendir ve bunun sürmesini sağlamak için çok çalışacaktır. İstikrarlı, devamlı ve dengeli bir ilişki ister. Tarafsız ve samimi olan Terazi erkekleri, iyi niyetlidir ve sözlerini asla kasıtlı olarak birini incitmek veya kırmak için kullanmaz. Yine de, yeni elbisenizde kilolu görünüp görünmediğinizi ona sormayın – eğer öyle görünüyorsanız muhtemelen evet diyecektir. Üstüne bir de neden gerçeği söylemesi gerektiği hakkında kapsamlı bir konuşma yapacaktır.

Terazi erkeği, ilişkide çatışmalardan kaçınmak ve huzuru korumak için büyük çaba sarf edecektir. Objektif ve adildir ve bir argümanın her iki tarafını da her zaman görebilir. Sonsuza dek romantik olan bu adamın amacı partnerini her şekilde memnun etmektir. Sevgilisinin memnun olmasını, kendi isteklerinin önüne koyar ve bu da onu ideal bir partner yapar. İlişkide en uyumlu olduğu burçlar genellikle Kova, İkizler, Yay, Aslan ve Koç olarak kabul edilir. Ayrıca bkz. burç uyumu.

Terazi Erkeği ve Arkadaşlık

İyi bir arkadaş istiyorsanız, Terazi erkeğinde bunu bulabilirsiniz. Arkadaşlarının ihtiyaçlarına ve duygularına duyarlıdır ve onları önemli hissettirmek için her zaman çabalar. Bir tartışmada haklı olduğunda bile, sırf gerginlik çıkmasın diye tartışmayı kaybetmeyi kabul edecektir.

Ciddi anlamda iyimser olan Terazi burcu erkeği, insanların kusurlarını görmez ve tanıştığı hemen herkeste iyiyi görür. Bu adamın neden bu kadar popüler olduğunu anlamak çok da zor değildir. Çekiciliği ve dışa dönük kişiliği ile, gittiği her yerde kendini sevdiren zarif bir diplomattır. Bu adam, beraber akşam yemeğine çıkacağı birini bulmakta hiç zorlanmaz.

Terazi Erkeği ve Kariyer

İş arkadaşları ile temastan yoksun, küçücük bir ofiste mahsur kalmadığı sürece, Terazi erkeklerinin hangi işi yaptıklarının çok da önemi yoktur. Bu adam sosyaldir, insanlarla iletişim kurabileceği, ilişki içerisinde olabileceği bir işte çalışmak isteyecektir. Terazi burcu mükemmel bir takım oyuncusudur ve grubun moralini kolayca yükseltebilir. Ancak kararsız doğası nedeniyle, iyi bir lider olmayabilir.

Güçlü adalet duygusu sayesinde, çok iyi bir yargıç veya avukat olabilir. Ayrıca bankacı, sosyal hizmetler, arabulucu, danışman veya iç mimar olarak da başarılı olabilir. Hangi mesleği seçerse seçsin, borsa gibi, hızlı kararlar vermesi gerektiği bir meslek seçmemesi iyi olacaktır.

Terazi Erkeği ve Para

Terazi erkeği, harcamalarında sık sık aşırıya kaçabilir çünkü hayattaki lüks ve güzel şeylere düşkündür. İhtiyacı olmadığı halde, çoğu kez pahalı bir şeyler satın alabilir. Zaman zaman yaptığı bu pahalı harcamalara rağmen, portföyü sağlam ve mantıklı yatırımlardan oluşacaktır. Kısa vadeli yüksek getirisi olan yatırımlarla, risksiz uzun vadeli yatırımları birleştirdiği portföyü ile finansal geleceğini güvence altına alacaktır.

Terazi Erkeği ve Sağlık

Zodyağın 7. burcu olarak, Terazi burcunun insan vücudunda yönettiği yerler böbrekler, bel bölgesi ve kalçadır. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu nedenle, Terazi erkeklerinin böbrekleri hassas olabilir ve böbreklerle ilgili sağlık sorunlarına eğilimli olabilirler. Ayrıca aktif yaşam tarzı, ilerki yıllarda bazı bel ağrısı problemlerine de neden olabilir.

Terazi Burcu

Terazi Burcu Kadını


Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog