İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Terazi Burcu Kadını

(23 Eylül – 22 Ekim)

Eşit kollu, adil ve eksiksiz ölçüm yapan terazi ile sembolize edilen Terazi burcu kadını, tarafsızlığı, adaleti ve dengeyi bünyesinde barındırır. Hava burçlarından olan Terazi burcu kadını sosyaldir ve iletişim yetenekleri gelişmiştir. Karizmatik ve çekici olan bu kadın, insanları çok doğal ve kolay bir şekilde etkiler.

Toplumun kurallara ihtiyacı vardır ve bu kurallar adaleti, eşitliği ve huzuru sağlamaya çalışır. Bireysel düzeyde, Terazi burcu medeniyetlerin bu yasalarını temsil eder. Terazi burcu kadınları da fazlasıyla medeni, uygar ve oldukça zarif insanlar olarak karşımıza çıkar.

Yin ve yang’in en somut örneği olan Terazi burcu kadınları, rasyonel mantık ile değişken duygularını birleştirmeyi başarır. Bir tartışmada, düşüncelerinizde mantıksızlık varsa bunları dile getirir, tartışmayı kazanır ve sonrasında çekiciliği ile gönlünüzü almayı başarır.

Terazi kadını her zaman akla ve sağduyuya açıktır. Ona mantıklı bir şekilde bakış açınızı anlatabilirseniz, eğer kendi düşüncesi yanlışsa, hatalarını kibar bir şekilde kabul edecektir. Yeter ki mantıklı olsun.

Zarafet ve çekicilik, Terazi kadınının doğuştan özellikleridir. Bu burç, güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilir ve Terazi burcu kadınları, feminen her özelliğe sahiplerdir. Terazi kadını, her durum için nasıl giyineceğini ve nerede olursa olsun kendini en iyi şekilde nasıl sunacağını çok iyi bilir. Bir mükemmeliyetçi olan bu kadın, her zaman şık ve derli toplu görünmeye önem verir. Onu dağınık saçlarla veya uyumsuz kıyafetlerle görmek çok zordur.

Terazi kadını, kararsızlığı ile mücadele içindedir ve yanlış karar verme korkusu, bazen herhangi bir karar vermesine engel olur. Bu durum zaman zaman sinirlerinizi bozabilir. İzlemek için bir film seçmeyi, ne yemek yiyeceğini veya nerede buluşacağınızı seçmeyi ona bırakırsanız, seçim yapması zaman alabilir. Eğer seçim yapabilirse, bu tüm seçeneklerin en doğru ve adil olanı olacaktır.

Terazi Kadını ve Aşk

Terazi, Venüs tarafından yönetilen bir burçtur ve bu kadınlar uyumlu ilişkiler arar. Teraziler aşkta romantizmden hoşlanır ve ona küçük aşk notları yazacak, çiçeklerle jest yapacak mükemmel sevgiliyi ararlar. Sevilmekten hoşlanır ve her zaman sadık olan bu kadın, kendini partnerine tamamen adayacaktır.

Terazi kadınları cool, mesafeli ve aklı başında görünseler de, rahatladıklarında çok eğlenceli ve romantik olabilirler. Bu kadınlar aşık olduklarında oyunlar oynamazlar. Tarafsız ve bazen acı verici bir şekilde dürüst olacaklardır. Aşkta akıl oyunları oynamak, dolambaçlı yollar ona göre değildir, çünkü bunun karşıdaki kişiye haksızlık olduğunu düşünür.

Terazi kadını romantizme çok düşkündür. Gerçek aşka inanır ve kalbini ona değer verecek birine vermek ister. İkizler onun için biraz utangaç kaçabilir ve Kova burcuna ulaşmak zor olabilir. Ancak güçlü, yetenekli bir Koç onun hem koruyucusu, hem de aşkı olacaktır.

Terazi Kadını ve İlişki

Terazi burcu kadınları, her şeyi gören, her şeyi kapsayan görüşleri sayesinde sevgilileriyle güçlü ilişkiler kurarlar, çünkü tartışmalarda her zaman karşı tarafın bakış açısını anlamaya çalışırlar. Rasyonelliği ve mantığı sayesinde, genellikle gürültülü kavgaları bile, gayet sakin ve makul tartışmalara dönüştürürler. O anda neyin “doğru” olacağına bağlı olarak, ilişkide bağımsız olma ve itaatkâr olma arasında gidip gelebilir.

Terazi burcu kadını, kendine tavsiye verebilecek ve destek olabilecek bir partner ister. Kendine uygun, uyumlu ve istikrarlı bir ilişki yaşayabileceği bir partner arar. Bu bakımdan, onun için ideal partnerler genellikle Kova, İkizler, Yay, Aslan ve Koç olarak kabul edilir. Ayrıca bkz. burç uyumu.

Terazi Kadını ve Seks

Diğer hava burcu kadınları gibi, Terazi burcu kadını da seksi zihinsel olarak ele alır. Yatak odasındaki yaklaşımı, partnerinin olduğu kadar kendi ihtiyaçlarının da ne olduğunu düşünmek ve sonra bu ihtiyaçları gidermeye yöneliktir. Partnerini memnun etmek ister, baştan çıkarmayı ve ön sevişmeyi sever. Yatakta becerikli ve çekici bir partner olan Terazi kadını, kendi gösterdiği muamelenin aynısını partnerinden de bekler. Bu kadın yatak odasında mükemmelliğe ulaşmak için çabalayacaktr.

Terazi Kadını ve Arkadaşlık

Hava burçlarından olan Terazi burcu kadını sosyal, girişken, biraz da entelektüel kişilerdir. Masum tavırları vardır, bu da onları yanlarına kolay yaklaşılabilen insanlar yapar. Ayrıca Venüs tarafından yönetilmesi de onun doğal bir şekilde uyumlu ilişkiler kurabilmesini sağlar. Oldukça kolay arkadaşlık kurabilen bu kadın, insanlarla çok kolay, doğal bir şekilde anlaşabilir. Teraziler mükemmel arkadaşlar olurlar ve zevklerinizi, tercihlerinizi, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi sanki kendisi istemiş gibi dikkate alırlar.

Terazi kadını özellikle arkadaşlarıyla alışveriş yapmayı sever. Alışveriş onun için en sevdiği kafelerde mola vermeyi ve mağazalardaki çalışanları tanımayı da içeren, sosyal bir aktivitedir. İlişkilerinin birçoğu önemsiz veya geçici görünse de, hepsi onun için önemlidir. Terazi burçları günlük hayatlarında onlara birinin eşlik etmesini severler. Bu yüzden alışverişe giderken, yürüyüşe çıkarken veya bir kahve içmek istediğinde her zaman yanında biri olsun ister. Genellikle Aslan ve Yay burçlarıyla birlikte vakit geçirmekten keyif alırlar.

Terazi Kadını ve Kariyer

İş arkadaşları ile temastan yoksun, küçücük bir ofiste mahsur kalmadığı sürece, Terazi kadınının hangi işi yaptıklarının çok da önemi yoktur. Bu kadın sosyaldir, insanlarla iletişim kurabileceği, ilişki içerisinde olabileceği bir işte çalışmak isteyecektir. Terazi burcu mükemmel bir takım oyuncusudur ve grubun moralini kolayca yükseltebilir. Ancak kararsız doğası nedeniyle, iyi bir lider olmayabilir.

Güçlü adalet duygusu sayesinde iyi bir avukat olabilir. İnce zevkleri olan, güzelliğe önem veren bu kadın ayrıca moda ve güzellik sektöründe de oldukça başarılı olacaktır. Hangi mesleği seçerse seçsin, borsa gibi, hızlı kararlar vermesi gerektiği bir meslek seçmemesi iyi olacaktır.

Terazi Kadını ve Para

Terazi burcu kadını, harcamalarında sık sık aşırıya kaçabilir çünkü hayattaki lüks ve güzel şeylere düşkündür. İhtiyacı olmadığı halde, çoğu kez pahalı şeyler satın alabilir. Özellikle makyaj malzemesi, cilt bakım ürünleri gibi güzellik ürünlerine fazlaca para harcamaya eğilimlidir. Zaman zaman yaptığı bu pahalı harcamalara rağmen, portföyü sağlam ve mantıklı yatırımlardan oluşacaktır. Kısa vadeli yüksek getirisi olan yatırımlarla, risksiz uzun vadeli yatırımları birleştirdiği portföyü ile finansal geleceğini güvence altına alacaktır.

Terazi Kadını ve Aile

Bir sürü hedefleri, idealleri ve yapacak işleri olan biri için, Terazi burcu kadını mükemmel bir eş olacaktır. Huzurlu ve güzel bir evi olacak, eşini asla toplum içinde küçümsemeyecek ve her zaman en iyi şekilde görünecektir. Davetlerde eşine eşlik etmek isteyecek ve onun yanında adeta bir cevher gibi parlayacaktır. Ailesi için her zaman en adil ve doğru olanı yapacaktır. Ancak bazen tüm bu mükemmelliğe ayak uydurmak zor olabilir. Bu yüzden, zaman zaman onu çılgın bir hafta sonu seyahatine çıkaracak bir eşe ihtiyacı vardır.

Terazi Kadını ve Sağlık

Zodyağın 7. burcu olarak, Terazi burcunun insan vücudunda yönettiği yerler böbrekler, bel bölgesi ve kalçadır. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu nedenle, Terazi kadınının böbrekleri hassas olabilir ve böbreklerle ilgili sağlık sorunlarına eğilimli olabilirler.

Ayrıca yönetici gezegenleri olan, güzellik gezegeni Venüs etkisiyle, Terazi kadınlarının, bel bölgelerinin ve kalçalarının genellikle düzgün biçimli ve güzel göründüğünü fark edebilirsiniz.

Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkeği


Background vector created by pikisuperstar – www.freepik.com

Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog