İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Oğlak Burcu Kadını

(22 Aralık – 19 Ocak)

Takım elbise giymiş, gözlüğünün üstünden bakan bir Oğlak burcu kadını, yönetim toplantısına başkanlık ediyor… Her dağa tırmanabilen ve her dereyi geçen bu kadın, zodyağın en güçlü karakterlerindendir. Yüksek hırsı ve içsel gücü ile Oğlak kadını, çoğu zaman herkesi geride bırakır. Bu kadın hedefine ulaşmak için her şeyi yapabilecek biridir.

Oğlak burcu kadınları inatçı olabilirler ve kafalarına koydukları yoldan kolay kolay sapmazlar. Bağımsızlıkları ve doğal liderlik becerileri ile insanları kendilerine hayran bırakırlar. Bu kadın kesinlikle alfadır, kışkırtılırsa boynuzlarını çıkarır. Ancak nadiren soğukkanlılığını yitirir, genellikle istediği sonucu elde etmek için daha sakin yolları tercih eder.

Oğlak burcu Satürn tarafından yönetilir ve bu onların, zamanın ve maddenin sınırlarının ciddi anlamda farkında olmalarını sağlar. Onlar hedeflerine ulaşma yolunda olgun ve ciddi bir tavır benimserler. Sabır Oğlak burçlarının güçlü özelliğidir. İstediklerini elde etmek için ne kadar uzun sürerse sürsün, beklerler. Bu kadın ayakları yere sağlam basan, gözlerini hedefe dikmiş biridir. Doğum haritasının geri kalanında ne kadar hayalperest burç yerleşimleri olursa olsun, Güneş’i Oğlak burcunda konumlanmış kişiler, hayata karşı gerçekçi ve sağlam temelli bir yaklaşıma sahiplerdir.

Oğlak burçları, işlerin nasıl yapılacağını ve bir şeyleri nasıl elde edeceklerini çok iyi bilirler. İnanılmaz derecede dayanıklı ve sağlam olan bu kadın her türlü fırtınayı, hayal kırıklığını veya trajediyi atlatır. Her zaman sakinliği ve soğukkanlılığı ile zorlukların üstesinden gelmeyi başarır. Ayrıca, Oğlak kadını için statü ve toplumdaki imajı büyük öneme sahiptir.

Oğlak kadını güvende olmaya fazlasıyla ihtiyaç duyar. Geleneksel, düzenli ve sorumluluk sahibi kadınlardır. Her zaman söylendiği kadar ciddi ve çalışkan mıdır? Bir dereceye kadar. Soğuk ve mesafeli dış görünüşünün altında, aslında harika bir mizah anlayışı yatar. Bu kadın şakaları öyle bir ciddiyetle yapabilir ki, insanları şaşırtır. Oğlak kadını, Oğlak erkeğinden daha az ciddi ve daha neşeli olabilir – ama yine de bir ateş veya hava burcu kadar canlı ve enerjik olduğu söylenemez. Oğlak burçlarında, neredeyse her zaman tedbirli, ihtiyatlı ve soğuk bir hava vardır.

Bazı Oğlak burçlarının, elitist olarak görünmekten kaçınması gerekir. Çok seçici ve zor beğenen kişiler olabilirler. Genellikle çok kesin zevkleri, beğenileri ve hoşlanmadıkları şeyler vardır. Bazen bu özellikleri başkaları tarafından “snop” olarak algılanmalarına neden olabilir. Çoğu Oğlak burcu bunun farkındadır ve siyah-beyaz terimlerle konuşmamak için ellerinden geleni yaparlar.

Oğlak Kadını ve Aşk

Oğlak burcu kadını ne ilk görüşte aşık olur ne de mantıksız flörtlerle vakit kaybeder. Aşk onun için ciddi bir konudur ve hafife alınmamalıdır. Aşka inanır ama kader, kısmet gibi şeylerle işi olmaz. Kendinden emin bir şekilde, gönül meselelerini kendisi ele alır, işini kadere veya şansa bırakmaz. Ancak, bir adım atması veya harekete geçmesi biraz zaman alabilir. Gözlemci ve seçici olan bu kadın, partnerini tanımak için zaman harcayacak ve genellikle tüm olası sonuçları ölçüp tarttıktan sonra kendini tamamen aşka bırakacaktır. Yine de, kimi zaman aşka hazırlıksız yakalanabilir ve duygularına yenik düşebilir.

Oğlak Kadını ve İlişki

Çoğu Oğlak burcu, ilişkinin ilk aşamalarını atlamayı ve birbirlerinin yanında rahat oldukları aşamaya geçmeyi isterler. Ancak bir kez kendini ilişkiye adadığında, ne kadar değerli bir partner olduğunu gösterir. Oğlaklar aslında her şeyi hemen kanıtlamazlar. Sahip oldukları harika özelliklerini, partnerinin yavaş yavaş keşfetmesini tercih ederler. Hatta, kendine daha az güvendiği veya memnun olmadığı özelliklerini, ilişkinin en başında partnerine gösterir, böylece bu özelliklerinin yoldan çekileceğini düşünür. Çünkü gerçekten sevdiği birini asla hayal kırıklığına uğratmak istemez.

Oğlak kadını söz konusu olduğunda, dış görünüş yanıltıcı olabilir. İlişkilerde neredeyse itaatkâr gibi görünse de, doğuştan gelen bağımsızlığı bu kadının, partnerinin boyunduruğu altına girmesine asla izin vermeyecektir. İlişkide eşitlikten yanadır. Partnerinin zor zamanlarında her zaman yanında olacaktır. Oğlak burcu kadını için mükemmel ilişki sevgi, güven, sadakat ve başarının birleşiminden oluşur.

Kim onun kalbindeki sıcak ve hassas duyguları açığa çıkarabilir? Başka bir toprak burcu, Boğa veya Başak bunu yapabilir. Ancak Başak kendi endişelerine o kadar kapılmış olabilir ki, ilişkideki hassas aşık olmayı başaramaz. Boğa iyi bir seçenektir çünkü partnerine ilgi göstermeyi ve şımartmayı sever. Oğlak, Boğa’nın sevgisine uzun süre direnemeyebilir ve kalbini ona açabilir. Ancak Oğlak burcunun duygusal ihtiyaçları söz konusu olduğunda, karşıtı olan Yengeç en iyi seçenek olacaktır. Oğlak’ın tüm duvarlarını yıkıp, içindeki hassasiyeti en iyi Yengeç burcu partneri ortaya çıkarabilecektir.

Oğlak Kadını ve Seks

Oğlak burcu kadını, her ne kadar kendisinin soğuk, havalı ve pragmatizmin somut örneği olduğuna inanmanızı istese de, yatak odasında hiç de öyle değildir. Bu kadın yatak odasında arzulu, tutkulu ve yeni şeyler denemeye istekli bir partnerdir. Sekste değişik fantezilere ihtiyaç duymaz, sadece partneriyle duygusal bir bağ kurmak isteyecektir. Güçlü, düşünceli ve seksi partnerleri tercih edecektir çünkü Oğlak kadını yatakta partnerini adım adım ilerletir ve muhtemelen ondan daha uzun süre dayanır.

Oğlak Kadını ve Arkadaşlık

Oğlak burcu kadınının, arkadaşlıklarına pragmatik ve faydacı bir yaklaşımı vardır. Bazen çıkar ilişkisi kuracağı arkadaşlar seçebilir. Kendine ait bir arkadaş grubu vardır ve bu gruba girmek biraz zor olabilir. Mantık ve aşırı gerçekçi yaşam görüşleri, Oğlak kadınının mesafeli ve duygusuz görünmesine sebep olabilir, ancak gerçekte öyle değildir ve arkadaşları bunu bilir. Yabancılara karşı oldukça soğuk görünse de, arkadaşlarına ve ailesine son derece sadıktır. Arkadaşları, içlerini rahatlatacak mantıklı bir tavsiyeye ihtiyaç duyduklarında, Oğlak kadınına gideceklerdir.

Oğlak arkadaşınız zaman zaman size “annelik” yapabilir. İhtiyaç duyduğunuzda size rehberlik edip tavsiyeler verecek ve bazen sizin için planlar yapacaktır. Oğlak burcu kadını, gelişigüzel dedikodulara düşkün olmayan, ama insanların sorunlarını ilgiyle dinleyen ve mükemmel tavsiyeler verebilen, güvenilir biridir. Arkadaşlarına çok sadıktır ve insanların ihtiyaçlarına saygılıdır. Arkadaşlıkları için çoğu zaman büyük çaba sarf eder. Genellikle Akrep ve Balık burçları ile arkadaşlık etmekten keyif alır.

Oğlak Kadını ve Kariyer

Her ne kadar bir çok Oğlak burcu oyuncu olsa da, yönetmenlik veya yapımcılık gibi, perde arkasında olmayı seçen daha fazla Oğlak vardır. Oğlak kadını, tüm becerilerini ortaya koyabileceği, organize ve düzenli bir çalışma ortamında kendini rahat hissedecektir. Kesinlikle kariyerinde yükselmek isteyecektir ve tepeye vardığında çok iyi bir patron olacaktır. Ancak, o noktaya ulaşmak için dürtüsel ve düşüncesiz hareketler yapmayacaktır. Çünkü güvenlik onun için çok önemlidir ve sorumluluk sahibidir.

Oğlak burçları geleceği öngörebilir ve buna yönelik kariyer planı yaparlar. İşleri ağırdan almayı sorun etmezler çünkü ne olursa olsun tepeye varmayı hedeflerler. İdeallerine istikrarlı ve emin adımlarla ilerlerler. Güçlü karakterleri ve yaşamdan ne istediklerini bilmeleri takdir edilesi özellikleridir.

Tıp, siyaset, yöneticilik, sporcu, bankacı, sanatçı, inşaat mühendisi, CEO, işletme sahibi – bunlar Oğlak burcu ile ilişkilendirilebilecek mesleklerden bazılarıdır.

Oğlak Kadını ve Para

Çocukken bile, Oğlak burcu kadını muhtemelen bir tasarruf hesabına, kumbaraya, ya da her ikisine de sahipti. Oğlak burçları çok tutumlu olabilirler – sadece zor günler için değil, aynı zamanda emeklilik yıllarının tadını çıkarmak için de tasarruf ettikleri için.

Oğlak burçları, diğer burçlardan çok daha güçlü bir zaman farkındalığına sahiptirler ve gelecekleri için endişelenirler. Para onlar için güvenlik demektir. Bu kadın ne kadar çok paraya sahipse, isterse o kadar fazla cömert olabilir. Oğlak kadınları paralarına ve mallarına sıkıca tutunma eğiliminde olsalar da, genellikle açgözlü veya aşırı materyalist değildirler. Sadece, sağlam bir yedek planları olmadığında, kendilerini çok savunmasız ve güvensiz hissederler.

Oğlak kadını, başarılı olmanın sıkı çalışma ve disiplinli sabır gerektirdiğini bilir. Dolayısıyla, mali durumu her zaman kontrolü altında olacaktır. Gelecek yıllara yönelik planlarını, istikrarlı büyüme ve finansal istikrar sağlayacak şekilde oluşturmuştur.

Oğlak Kadını ve Aile

Aile hayatında, Oğlak kadınının pratikliği, zaman zaman romantizm üzerinde sönümleyici olabilir. Aklı sürekli başka bir yerde olabilir. Ailesiyle birlikteyken, kafasında bir alışveriş listesi hazırlıyor olabilir ve anın tadını çıkarmaktan yoksun olabilir. Onu endişelendiği pek çok şeyden, ancak becerikli ve duyarlı bir eş uzaklaştırabilir. Bu kadın çocuklarının üstüne titrer. Onları en iyi şekilde yetiştirebilmek için çabalar. Çocuklarının güçlü, başarılı ve kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olmasını isteyecektir.

Oğlak Kadını ve Sağlık

Oğlak burcu, insan vücudunda diz, dişler, kemikler ve iskelet sistemini yönetir. Astrolojide burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu sebeple Oğlak burçlarının dizleri ve dişleri hassas olabilir, kemikleri sağlık problemlerine eğilimli olabilir.

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Erkeği


Background vector created by pikisuperstar – www.freepik.com

Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog