İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boğa Burcu Erkeği

(21 Nisan – 20 Mayıs)

“İlk başta başaramadıysan, dene ve tekrar dene” her Boğa burcunun yaşam ilkesi olabilir. Bir hedefi olduğunda, kararlı bir şekilde yoluna koyulur, sabırlı ve inatçıdır. Boğa erkeği işkoliktir. Ödüllerini daha sonra toplayacağı anlamına geliyorsa, bir süreliğine çok ağır çalışmaktan rahatsız olmayacaktır. Bu adam, gökkuşağının sonundaki büyük ödülü kovalayacak türden biridir.

Boğa burcu erkeği bazen yavaş ve hantal görünebilir, ancak öfkesinin sınırları zorlandığında, hiç de öyle hantal olmadığını görebilirsiniz. Eğer onu kışkırtırsanız, sonucunu siz düşünün. Boğa adamının yıkıcı bir öfkesi olduğundan ve onu serbest bırakmaktan çekinmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Kırmızı kumaş sallayan matadora, başı dik ve burun delikleri açılmış şekilde saldıran boğa gibi, Boğa burcu erkeği de önüne çıkan her zorluğa başı dik ve kararlılıkla karşılık verir. Adeta sebat, kararlılık ve gücün somut örneğidir.

Toprak elementi burçlarından olan Boğa erkeği, hayatın fiziksel, somut ve maddi şeyleri ile ilgilenir. Diğer toprak burçları gibi güvenilir, pratik ve duyusaldır. Maddi ve dünyevi ihtiyaçlar, pratiklik onları motive eder. Dünyevi şeyler ile meşgul olup, üretken olmak yaşamsal enerjilerini yükseltir. Aşırıya kaçan ve lüks zevkleri olabilir. Yaşamın sağladığı her türlü maddi değerleri tecrübe etmek ister. Boğa erkeği, kendisini rahatlık ve lüksle çevreler – iyi yemek ve pahalı şarap, klasik sanatlar ve kaliteli yaşam için çabalar.

Boğa burcu erkeği geleneklere bağlı ve ihtiyatlıdır. İlk buluşmada sizin için kapıyı tutacak ve yanınıza çiçekle gelecek centilmen bir adamdır. Düşünceli ve tatlıdır, hüzünlü gözleri ile utangaç bir çekiciliği vardır. Hayattaki genel hedefi rahat ve sıcak bir yuvaya, ideal bir partnere ve iyi bir hayata sahip olmaktır. Boğa adamı, yaşamında sabit bir rutin ve duygusal dengeye ihtiyaç duyar. Kariyerinde, yaşamında ve aşk hayatında, ileride karşısına neler çıkabileceğini bilmek ister. Bir sürprizle karşılaşmak istemez.

Boğa erkeğinin son derece inatçı olabileceğini bilmelisiniz. İyi tarafı, bu özellik onu benzersiz bir şekilde dayanıklı kılar ve başladığı işi bitirir. Bu adam hayatta temkinli olma eğilimindedir ve alışkın olduğu bölgeden kolay kolay çıkmayacaktır. Maceradansa pratikliği, değişimdense istikrarı tercih edecektir.

Boğa erkeği, bir şeylere “sahip olmak” için çok çalışır ve sevdiği şeyler söz konusu olduğunda oldukça bencil olabilir. Bu yüzden paylaşma konusunda bir sınırı vardır. Dengeli, rahat dış görünüşünün altında inatçı bir öfke yatar – ondan bir şey ödünç aldığınızda, aldığınız gibi geri vermeyi unutmayın.

Boğa Erkeği ve Aşk

Boğa erkeğinin ihtiyatlılığı ve utangaçlığı, ilk aşk belirtisinde ortadan kalkar. Aşka ve ilişkilere dörtnala giden, aşka aşık bir adamdır. Derinlerde yatan öfkesi, derin tutkusunun bir belirtisidir. Boğa erkeği, aşk oyunlarında iyi değildir. Her şeyi göründüğü gibi anlayacaktır, bu nedenle eğer kendinizi ondan gerçekten uzaklaştırmaya çalışmıyorsanız, “ara verelim” veya “açık bir ilişki” yaşayalım şeklinde önerilerde bulunmayın. Bu kelimeler Boğa burcunun aşk sözlüğünde yer almaz.

Venüs tarafından yönetilen Boğa erkeği, bir ilişki içindeyken şaşırtıcı derecede romantik olur, ancak romantizm sergileme biçimi çok fazla çeşitlilik içermez. Hayatının geri kalanını birlikte geçirebileceği, hem en iyi arkadaşı hem de sevgilisi olacak bir partner seçecektir. Verilmiş sözler bu adam için bozulmaz yeminlerdir ve kastetmediği bir şey söylemez. Kelimelerini ve sözlerini doğru seçer, aşkta “boş vaatler” vermez. Sağlam ve güvenilir olduğu için, yerine getiremeyeceğini bildiği vaatlerde bulunmaz.

Boğa Erkeği ve Seks

Müstehcen ve şehvetli Boğa erkeği, son derece duyusal ve fizikseldir. Boğa erkeğinin libidosunun oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Yaşamın sağladığı her şeyden zevk almasını bilen bu erkek, konu seks olduğunda da sonuna kadar tadını çıkarmak isteyecektir. Boğa erkeği, geniş hayran kitlesi arasından büyük bir eleme yapar. Yalnızca eski moda tavırlara, jestlere düşkün olanlar ve centilmenlikten hoşlananlar Boğa adamının radarında olacaktır.

Yatak odasında güçlü ve şehvetli, aynı zamanda partnerine karşı centilmen ve naziktir. Onun için seks, güzel sanatlar gibidir; uygulanacak, zevk alınacak ve mükemmelleştirilecek. Sekste aceleci değildir, her anın tadını çıkaracaktır. Partnerini bir müzik aleti gibi çalar, en güzel notaları çıkarır ve onun ihtiyaç ve isteklerine önem verir.

Boğa Erkeği ve İlişki

Boğa burcu erkeği, kur yapmanın ve flörtleşmenin zevklerinden hoşlanan, ancak bir ilişkiye başlamadan önce çok temkinli olan, şefkatli bir erkektir. Her konuda olduğu gibi, ilişkiye başlamak konusunda da temkinli davranır, partnerinin güvenilir olduğundan emin olana kadar ölçüp tartar.

Boğa erkeği, bir ilişki içinde olmanın tutarlılığı ve sabitliğinden hoşlanır ve ilişkiyi yürütmek için her zaman çabalar. Onun sevgisini asla hafife almayın çünkü ilişkiden ilişkiye atlayan tutarsız bir aşık değildir. Boğa erkeği partnerini seçer, ona sadık kalır ve yaşamının sonuna kadar mutlu bir şekilde ilişkiyi sürdürmeyi amaçlar. Partneri, ilişkilerine bağlı olduğu sürece, kendisini tamamen ilişkilerinin başarılı olmasına adayacaktır. Genellikle sessiz ve sakin olan bu adam son derece kıskanç olabilir ve kendisine ait olduğunu hissettiği birini koruması gerekirse, “boğa öfkesi” kendini gösterir.

Ani ve köklü değişimlerden hoşlanmadığı için, ilişkilerini de kolay kolay bitirmez. Onunla iyi giden bir ilişkiniz varsa, her an bir evlilik teklifine hazır olabilirsiniz. Zaten sonu evliliğe gitmeyecek, uzun vadede birlikte olacağını düşünmediği biriyle ilişki yaşamayacaktır. En çok Yengeç, Başak, Oğlak ve Balık burçları ile uyumludur. Ayrıca bkz. burç uyumu.

Boğa Erkeği ve Arkadaşlık

Boğa burçları içe dönük insanlardır, tanımadıkları insanların yanında biraz çekingen davranabilirler. Yeni insanlarla tanışmak konusunda zorlanabilirler. Boğa burçları arkadaşlıkları ciddiye alır ve güvenilir, sadık ve özverili arkadaş olurlar. Karşılığında tek istediği, onun size olduğu kadar, sizin de ona sadık kalmanızdır. Arkadaşlıkta nicelikten ziyade niteliğin önemli olduğunu savunduğu için, genel olarak sürüyle arkadaşa ihtiyacı yoktur. Hayatında az ve öz arkadaş ister.

Boğa Erkeği ve Kariyer

Boğa erkeği sabırlı, azimli ve sebatkardır, üstlendiği görev ne olursa olsun çok çalışır ve mükemmel bir sonuç ortaya koymak için tüm performansını ortaya koyar. Kolay yorulmaz, sıkı çalışmaya dayanıklıdır. Zorlu bir işi tamamlamak için gerekli olan sabır, en çok Boğa burçlarında vardır. Yönetici gezegeni Venüs’ün ona verdiği yaratıcı ve güzellikleri görebilen gözü sayesinde bir müzisyen, sanatçı, mimar veya antika koleksiyoncusu olarak başarılı olabilir.

Ancak Boğa burçları parayı sever, bu yüzden bankacılık, yatırım, sigorta acenteleri, muhasebe ve emlak sektörlerindeki pozisyonlar da onun için uygundur. Boğa burcu için güvende olmak önemlidir – sahne önünde olmak değil. Yönetim pozisyonlarındaki Boğa burçları genellikle yüksek enerjili, motive edici liderler değillerdir, ancak çalışkan ve yetkindirler – bunlar da liderlik etmek için gerekli olan özelliklerdendir.

Boğa Erkeği ve Para

Boğa burcu zodyağın 2. burcudur ve 2. ev ile ilişkilendirilir. Bu ev, paramızı ve kişisel maddi durumumuzu, maddi açıdan nasıl geçineceğimiz gibi konuları yönettiği için, Boğa erkeği genellikle finans konusunda iyi olacaktır ve iyi finansal tavsiyeler verecektir. Finansal sistemin nasıl işlediğini ve bundan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını bilir.

Boğa burcu erkeği, iyi bir hayat sürmek ve yaşamın tadını çıkarmak ister. Partnerinin de elinden gelen en iyi şekilde şımartılmasını sağlayacaktır. Bu adam için açgözlüdür diyemeyiz, ancak materyalisttir ve maddi açıdan güvenli bir yaşam sürmek için her türlü çabayı gösterir. Yüksek riskli girişimler yerine, güvenli getiri sağlayan düşük riskli yatırımları tercih edecektir.

Boğa erkeği, bir şey satın alacağı zaman uygun bir fiyat arar, ancak bir kuruş tasarruf etmek için de kaliteden ödün vermeyecektir. Uzun süre sağlam ve kalıcı olacak eşyalarda ucuza kaçmaz.

Boğa Erkeği ve Sağlık

Boğa burcu, insan vücudunda boğazı ve boynu yönetir. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu sebeple boyun bölgesi ve boğazları hassas olabilir.

Yüksek dayanıklılık güçleri genellikle Boğa erkeklerini sağlıklı tutar, ancak iştahlı ve yemeğe düşkün doğaları dolayısıyla kilo almaya eğilimli olabilirler. Bununla birlikte, birçok Boğa erkeği kilo kontrolünü iyi takip eder ve kendilerini fit hale getirmek için efsanevi iradelerini kullanırlar.

Boğa Burcu

Boğa Burcu Kadını


Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog