İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mars Burcu Terazi

Mars burcumuz; kendimizi ortaya koyma, mücadele ve rekabet etme kapasitemizi temsil eder. Ayrıca öfkemizi ve arzularımızı nasıl ifade ettiğimizi, cinselliği nasıl yaşadığımızı, ne kadar cesur olup ne kadar inisiyatif alabildiğimizi gösterir.

Doğdukları anda Mars gökyüzünde Terazi burcunda konumlanan kişilerin Mars burcu Terazi’dir. 

Terazi burcunda Mars’a sahip olan kişiler, genellikle harekete geçmeden önce tüm alternatifleri tartma ihtiyacı hissettikleri için işleri ertelerler. Kararlı oldukları söylenemez, ancak eninde sonunda işleri hallederler.

Hayat her zaman adil değildir; ancak Mars’ı Terazi burcunda olanlar, bunu nadiren kabul ederler. Bu kişiler, inandıkları konularda her zaman kendilerini ve başkalarını savunmaya hazırdırlar. Genel hedefleri barış içinde yaşamak olsa da, zaman zaman bir şeyleri dengeleme arzusuyla ortalığı karıştırmaktan çekinmezler. Kendilerine meydan okunduğunda masum rolünü oynarlar ve rakibini yenmek için etkileyici politik tavırlarını sergilerler.

Pasif-agresiflik Mars burcu Terazi olanların belirgin bir özelliğidir. Asla kötü ya da taraflı görünmek istemezler, ancak bir şekilde mücadeleyi de kazanmak isterler. Bundan dolayı da sıklıkla sinsi ve hileli davranışlara başvurabilirler. Agresif görünmemek için, dolambaçlı yollardan ve politik tavırlarla mücadele ederler. Öte yandan, bu yerleşime sahip bazı kişiler de, Mars’ın enerjisini eyleme çevirir ve Terazi burcunun her zaman savunduğu adaleti sağlamak için savaşırlar.

Terazi burcunda Mars’a sahip olanlar, sorunların ve anlaşmazlıkların ne zaman ortaya çıkacağını çok önceden tahmin etmede ustadır. Ayrıca anlaşmazlıkları yönetmede çok başarılılardır çünkü ne zaman, ne kadar taviz vermeleri gerektiğini çok iyi bilirler.

Mars Terazi Burcunda Cinsellik

Mars burcumuz cinselliğe olan yaklaşımımızı da gösterir. Cinselliği nasıl yaşadığımızı ve kendimizi cinsel düzeyde nasıl ifade ettiğimizi gösterir.

Mars burcu Terazi olan kişiler, yatakta partnerini memnun etmek için ekstra özen gösterirler. İlişkilerinde denge ve mükemmelliğe ihtiyaç duyarlar. Bu kişiler yatakta her şeyin eşit ve dengede olmasını isterler. Cinsellikte değişikliğe ve gelişime de ihtiyaç duyarlar. Yatakta partnerini tatmin etmek için çabalar, ancak karşılığında partnerinden de aynı çabayı beklerler.

Mars’ı Terazi’de olanları mutlu etmenin en iyi yolu, ilişkide her şeyi adil tutmaktır. Bu kişiler, cinsel ilişkide ruh hali ve atmosfer konusunda biraz seçici olabilirler. Onları doğru modda yakalarsanız, sizi ve ihtiyaçlarınızı çok iyi düşünecek bir partner olurlar. Canları istediğinde gerçekten de istedikleri kişiyi kolayca etkileyebilirler.