İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yengeç Burcu Erkeği

(21 Haziran – 22 Temmuz)

Düşünceli, dalgın, utangaç ve gizemli Yengeç burcu erkeği Ay tarafından yönetilir. Bir Yengeç erkeği, yeni biriyle ilk tanıştığında çekingen davranır ve ona yaklaşabilmeniz için bir kaç kez daha bir araya gelmeniz gerekecektir. Aşırı agresif bir yaklaşımla karşılaşırsa, anında gözden kaybolacak ve kendi kabuğuna çekilecektir. Ona yavaşça yaklaşın ve kendi isteğiyle size açılmasını bekleyin. Bir şeyleri zorla yapmak Yengeç burcunda asla işe yaramaz.

Bir Yengeç erkeğinin karakterini ilk izlenimden çözmek zor olabilir. Bir an gergin ve kararsızken, ardından son derece kendinden emin olabilir. Bu ruh hali değişimleri, Ay’ın evrelerinden etkilenmesinden dolayıdır. Bunun gibi ruh hali değişimleri, İkizler burcundaki gibi, içinde bir çok kişilik bulundurma değildir. Yengeç burcunun değişimleri daha çok bir moddan ötekine geçiş şeklindedir. Çoğu zaman birbiri ardına birçok duyguya kapılır, bir duygudan diğerine geçer.

Kıskaçlarını etrafa sallayan, ama onları sadece kendini savunması gerektiğinde kullanan Yengeç erkeği, kendisini tehdit altında hissederse kabuğuna çekilecektir. O hassas bir ruhtur, bu yüzden ona dikkatli bir şekilde yaklaşın ve duygularını incitmemeye dikkat edin. Yengeç erkeği başlangıçta biraz huysuz, iğneleyici veya mesafeli görünüyorsa, bunun sadece dışarıya gösterdiği kişiliği olduğunu unutmayın. Olası düşmanları korkutmak için kullandığı bir sis perdesi gibi düşünün. Eğer onun güvenini kazanıp duvarlarının arkasına geçebilirseniz, nazik, kibar ve sevecen bir erkek bulacaksınız.

Her zaman kibar olan Yengeç erkeği, eski usül beyefendilik tanımının karşılığıdır. Şövalyelik ve kahramanlık, bu geleneksel tavırlara sahip erkek için ikinci sırada gelir.

Çoğu Yengeç erkeği aile odaklıdır ve huzur dolu bir yuva kurma isteği içerisindedir. Ancak aile kurmayı asla hafife almaz ve böyle büyük bir karar alacak kadar emin olmak için doğru zamanı bekleyecektir. Evi onun sığınağı ve kendini en güvende hissettiği yerdir. Son derece sezgisel olan bu adam, başkalarının ne düşündüğünü veya hissettiğini genellikle çok iyi tahmin eder.

Ay hafızayla ve anılarımızla ilişkilendirilir. Ay’ın yönetiminde olan Yengeç erkeklerinin de hafızaları oldukça güçlüdür. Hiçbir şeyi unutmazlar, özellikle de negatif duygusal bir reaksiyon verdikleri olayları asla unutmazlar. Genellikle anılarıyla yaşarlar. Bu sebeple, kendini sık sık geçmiş hakkında hayal kurarken ve geçmiş farklı şekilde yaşansaydı nasıl olabilirdi diye merak ederken bulabilir.

Yengeç Erkeği ve Aşk

Aşk, Yengeç erkeği için, her zaman ulaşmaya çalıştığı en büyük gizemdir. Ancak, utangaçlığı ve başkalarına karşı doğuştan gelen güvensizliği, aşık olmasını zorlaştırır. Duyguları söz konusu olduğunda, her zaman gardını alır. Çok az Yengeç erkeği ilk görüşte aşık olur, hatta bu konsepte inanır.

Yengeç erkeği oldukça seçici olduğu için, hayallerindeki partneri bulması zaman alacaktır. Ancak doğru kişiyi bulduğunda, kendini romantizmin kollarına atacak, partnerine çiçekler alacak ve onun beyaz atlı prensi olacaktır. Partnerine düşünceli hediyeler alır, onu en iyi restoranlarda yemeğe çıkarır ve her dileğini yerine getirmeye çalışır.

Yengeç Erkeği ve Seks

Su grubu burçlarından olan utangaç ve sessiz Yengeç erkeği, yatak odasında şaşırtıcı derecede ateşli ve tutkulu bir aşıktır. Başkalarının düşünceleri ve hisleri hakkındaki inanılmaz sezgisi, onu hassas ve marifetli bir sevgili yapar. Yengeç erkeği için seks ve romantizm bir arada olmalıdır. Ilık suyla dolu bir küvet hazırlayın, biraz gül yaprağı serpiştirin ve birkaç mum yakın – Yengeç erkeğini bu şekilde baştan çıkarabilirsiniz. Sıcakkanlı ve hayalperest olan bu adam, yatakta partnerini memnun etmekte çok iyidir.

Yengeç Erkeği ve İlişki

İlişkilerinde, Yengeç erkeği partnerinden hassasiyet bekler ve güvende olmak ister. Aksi taktirde hayal kırıklığına uğrayabilir, incinebilir, sizden uzaklaşabilir ve bir daha asla başkasına güvenmeyeceğine yemin edebilir. Bu erkeğin bir partnere olan bağlılığı tartışılmaz ve karşılığında aynı sadakati partnerinden de bekler. Yengeç erkeği aldatmalara asla müsamaha göstermez. Eğer aldatılırsa, görmezden gelmek veya affetmek için çabalamaktansa, yol yakınken ayrılmayı tercih edecektir.

Romantizme gelince, Yengeç erkeği yavaş ve tedbirli hareket eder. Duygusal anlamda kırılma konusunda her zaman temkinli olan bu adamın partneri, onun bağlılığına ve sadakatine layık olduğunu kanıtlamalıdır. İlişki sağlamlaştıktan sonra, son derece sevgi dolu bir partner olacaktır. Doğuştan gelen duyarlılığıyla Yengeç erkeği, partnerini başka herhangi bir burcun başaramayacağı özel bir yolculuğa çıkarma yeteneğine sahiptir.

Sadakati ve sevgilisinin ihtiyaç ve isteklerine olan yoğun ilgisi, Yengeç burcunu zodyağın en iyi partnerlerinden biri yapar. Çöpü dışarı çıkaracak, sağlam olmayan rafı tamir edecek, partneri için evdeki böcekleri öldürecek ve en önemlisi, bunların hepsini partneri söylemeden yapacaktır.

Güvenilir Yengeç erkeği, birbirine bağlı bir aile olmaya önem verir ve evde vakit geçirmekten hoşlanır. Arkadaşlarıyla ve ailesiyle birlikte, evinin arka bahçesinde yapacağı bir barbekü, onu inanılmaz mutlu eder. Genellikle Balık, Akrep, Başak, Oğlak ve Boğa ile uyumlu olarak kabul edilir. Ayrıca bkz. burç uyumu.

Yengeç Erkeği ve Arkadaşlık

Dışardan sert görünümlü, içi yumuşacık – Yengeç erkeği böyle tanımlanabilir. Bu şefkatli ve sevgi dolu adam, kendisini olası duygusal zararlardan korumak için sert bir görünüm sergileyebilir, ancak iyi kalbi ve başkalarına yardım etme isteği onu sevecen bir arkadaş yapar. Yengeç burcu bir arkadaşınız varsa, ömür boyu arkadaşınız olarak kalacağından emin olabilirsiniz.

Yengeç Erkeği ve Kariyer

Güçlü sezgileri ile, insanların karakterini okumada çok yetenekli olan Yengeç erkeği, çok başarılı bir iş insanı olacaktır. İş yerinde insanlarla nasıl başa çıkılacağını çok iyi bilir. İdrak kabiliyeti yüksek olan Yengeç erkeği için eğitim, danışmanlık, doktorluk, müzisyen veya gazetecilik gibi alanlarındaki kariyerler uygun olabilir.

Yemek yapmak, neredeyse nefes almak ya da yemek yemek kadar doğal yapabildiği bir şeydir. Çok lezzetli yemekler hazırlayabilir. Bu sebeple aşçılığı da düşünebilir. Tarihe olan ilgisi ve sevgisi, onu bir tarihçi veya antika eşya satıcısı olmaya da itebilir.

Ayrıca ailesine yakın olabileceği, evden çalışabileceği herhangi bir iş fırsatına da hemen atlayabilir.

Yengeç Erkeği ve Para

Parasal konularda, Yengeç erkeğini “tutumlu” ve “kurnaz” olarak tanımlayabiliriz. Sağlam yatırımlar yapacaktır. Kısa vadeli riskli kazançtansa, uzun vadeli kazanç elde edeceği yatırımları tercih edecektir. Bu adam parasını nadiren aptalca ya da dürtüsel bir şekilde harcar.

Yengeç Erkeği ve Sağlık

Zodyağın 4. burcu olan Yengeç burcunun insan vücudunda yönettiği yerler göğüsler, mide ve karındır. Astrolojide, burçların vücutta yönettiği yerler genellikle o burç için hassas bölgelerdir. Bu nedenle, Yengeç burcu mide rahatsızlıklarına eğilimli olabilir. Ayrıca genellikle stres ve endişenin bir sonucu olarak karın ağrısı sık sık meydana gelebilir.

Yengeç erkeği yemek yemekten zevk alır, bu sebeple kilosunu kontrol etmek onun için genellikle bir zorluktur. Atıştırmalıklara ve tatlılara düşkün olabilir. Aşırıya kaçmamak için, sürekli olarak dürtülerini kontrol etmesi iyi olacaktır.

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Kadını


Keywords: burçlar, doğum haritası, yükselen burç hesaplama, yükselen hesaplama, günlük burç yorumları, ay burcu hesaplama, doğum haritası hesaplama, burç tarihleri, burclar, burçlar tarihleri, yükselen burcu hesaplama, burç, burçların tarihleri, yükselen burc hesaplama, günlük burc yorumlari, dogumharitasi, dogumharitasi hesaplama, günlük burc yorumları, ay burcu hesapla, astroloji, burçların özellikleri, yıldız haritası, kova burcu özellikleri, yay burcu özellikleri, haftalık burç yorumları, aslan burcu özellikleri, başak burcu özellikleri, boğa burcu özellikleri, yengeç burcu özellikleri, burç yorumları, terazi burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, oğlak burcu özellikleri, koç burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, burçlar ve tarihleri, günlük burç, doğum haritası yorumlama, 2023 burç yorumları, aslan burcu günlük yorum, oğlak burcu bugün, aylara göre burçlar, akrep burcu günlük yorum, yengeç burcu bugün, terazi burcu günlük, kova burcu günlük yorum, güneş burcu hesaplama, ikizler burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, yay burcu günlük, astroloji haritası, burcu günlük yorum, myburc, my burç, burc yorumlari, burç yükselen hesaplama, günlük burçlar, burç uyumları, burç özellikleri, astrolojik harita, hande kazanova, twıtburç, öner döşer, astrolog aygül aydın, astrolog